کارشناسی ارشد اروپا در انرژی های تجدید پذیر

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد اروپا در انرژی های تجدید پذیر

هدف از استاد اروپایی در انرژی های تجدید پذیر ، آموزش دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای پر کردن شکاف بین تقاضای رو به رشد صنعت برای تخصص تخصصی انرژی تجدیدپذیر و مهارت های موجود در بازار کار است.

با ساخت دوره در سه بخش ، دانشجویان تضمین می شوند که حداقل در دو کشور مختلف اتحادیه اروپا وقت خود را بگذرانند و با طیف گسترده ای از موسسات و شرکت های اروپایی درگیر در بخش انرژی تجدید پذیر ارتباط برقرار کنند.

دانشگاه های شرکت کننده همگی در زمینه آموزش و آموزش نیز دارای استقرار خوبی هستند و همچنین در سطح بین المللی بخاطر فعالیت خود در زمینه فناوری انرژی تجدیدپذیر شناخته می شوند.

ساختار

این دوره به سه بخش تقسیم می شود. در ترم اول ، دانش آموزان پایه و اساس محكمی در فن آوری های مهم انرژی تجدید پذیر كسب می كنند. در ترم دوم ، آنها در یک دانشگاه منتخب تخصص دارند و در پایان دوره ، دانشجویان یک پروژه عملی یا تحقیقاتی را انجام می دهند.

کل برنامه بصورت پایه ای با اعتباراتی که برای گذر از هر بخش و تکمیل موفقیت آمیز پروژه اهدا می شود ، اجرا می شود. در مجموع 90 اعتبار ECTS (30 برای هر بخش از دوره) با سطح قابل قبولی از موفقیت در کلیه بخش ها جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد اروپا لازم است.


سه بخش این دوره است

هسته پایه ای محکم در فن آوری های کلیدی انرژی (باد ، خورشیدی ، انرژی زیستی ، نیروگاه برق) ایجاد می کند. دوره های نظری که به بررسی موضوعات اقتصادی و اجتماعی پیرامون استقرار این فناوری ها می پردازند توسط کارگاه های آزمایشگاهی پشتیبانی می شوند. مطالعات مربوط به هسته می تواند به زبان های فرانسه ، انگلیسی یا اسپانیایی انجام شود.


دانش آموز می تواند یکی از موارد زیر را انتخاب کند:

  • MINES-ParisTech ، فرانسه برای هسته اصلی که به زبان فرانسه تدریس می شود
  • دانشگاه ساراگوزا ، اسپانیا برای هسته اصلی که به زبان اسپانیایی تدریس می شود
  • دانشگاه لوفبورو ، انگلستان برای اصلی که به زبان انگلیسی تدریس می شود
  • دانشگاه اولدنبورگ ، آلمان برای هسته اصلی که به زبان انگلیسی تدریس می شود
  • دانشگاه هانزه ، هلند برای هسته اصلی که به زبان انگلیسی تدریس می شود


تخصص متمرکز بر یک فن آوری خاص و یا جنبه اجرای انتخاب شده از فوتوولتائیک. ادغام شبکه؛ انرژی باد ، انرژی خورشیدی و ذخیره انرژی تجدیدپذیر و انرژی اقیانوس. تخصص ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.
دانشگاه های شرکت کننده حاضر به ارائه تخصص های فوق الذکر هستند. با این حال ، تحقق موثر آنها به تعداد نهایی دانش آموزانی که ثبت نام می کنند بستگی دارد. به طور معمول ، این تصمیم در ابتدای آبان گرفته می شود. به دانشجویانی که تخصص آنها لغو شده باشد گزینه جایگزینی مناسب ارائه می شود.

پروژه ای مربوط به تخصصی که در صنعت ، آزمایشگاه تحقیقاتی یا در دانشگاه انجام شده و انجام شده است و طی آن دانشجو می تواند تجربه عملی یا پژوهشی کسب کند.


طول دوره

  • بخش اصلی از سپتامبر / اکتبر تا ژانویه اجرا می شود.
  • بخش تخصصی از فوریه تا ژوئن اجرا می شود.
  • این پروژه ، قرارگیری 6 ماهه در یک شرکت انرژی تجدیدپذیر یا یک مرکز تحقیقاتی ، پس از هسته و تخصص انجام شده است.

تحویل

این دوره توسط کارشناسان معتبر دانشگاههای شرکت کننده و در صورت لزوم ، از دیگر موسسات صنعتی ، تحقیقاتی و آموزشی برگزار می شود


مطالب آموزش داده شده شامل سخنرانی ، آموزش و آزمایشگاه است.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

The EUREC Masters are initiatives proposed and developed by the European Renewable Energy Centres (EUREC) and a consortium of Universities in Europe The programmes have been run since 2002 and 2015 by ... اطلاعات بیشتر

The EUREC Masters are initiatives proposed and developed by the European Renewable Energy Centres (EUREC) and a consortium of Universities in Europe The programmes have been run since 2002 and 2015 by a network of 10 European Universities and research centres who are leading the way in renewable energy research, development and demonstration. It is coordinated by EUREC EEIG, a consortium of European renewable energy research centres, which has its headquarters in Brussels.The European Renewable Energy Research Centres Agency was established as a European Economic Interest Grouping in 1991 to strengthen and rationalise the European RD&D efforts in renewable energy technologies. As an independent association, it incorporates over 40 prominent RD&D groups from all over Europe. اطلاعات محدود
لیمریک , بروکسل , پاریس , ساراگوزا , اولدنبورگ , گرونینگن , آتن , نیوکاسل تین , پرپینان , لیسبون + 9 بیشتر کمتر