کارشناسی ارشد ارتباطات حرفه ای

عمومی

شرح برنامه

جزئیات برنامه

استاد هنرهای ارتباطی حرفه ای یک برنامه 30 واحد است که می تواند در دو سال کامل شود. دانش آموزان دوره چهار دوره ای و 6 دوره انتخابی را تشکیل می دهند که هر سه واحد هستند. دانش آموزان تمام وقت در هر دوره پاییز و پاییز بهار می روند. دوره ها نیز در تابستان موجود است. این درجه به معنای سقوط یا یک مطالعه مستمر و ارزیابی پروژه است، مانند نمونه کارها بازتابنده، پروژه مربوط به کارآموزی، مقاله تحلیلی و یا پروژه تحقیقاتی دانشگاهی.

دانش آموزان می توانند در رشته های عمومی در ارتباطات حرفه ای ثبت نام کنند، که ترکیبی از دوره های ارتباطات استراتژیک و فنی برای یک تخصص متداول در صنعت و ارتباطات سازمانی است. این تمرکز گسترده تر، دانش آموزان را با ارزش در جهت راه اندازی یا گسترش حرفه ای ارتباطات در زمینه های مختلف و سازمان ها، دانش آموزان را ارج می نهد.

نتایج آموزش برنامه

  • دانش اصلی: دانش آموزان فارغ التحصیل خواهد شد تعریف، شناسایی و اعمال کنوانسیون های لفظی و استراتژی های مناسب برای برقراری ارتباط به طور موثر و اخلاقی برای مخاطبان مختلف.
  • ارتباطات علمی: دانشجویان مقطع کارشناسی، تعداد قابل توجهی از پروس تجدید نظر، استانداردهای ملاقات و استفاده از قراردادهای تعریف شده توسط حوزه ارتباطات را می نویسند و ویرایش می کنند.
  • حرفه ای بودن: دانش آموزان تحصیلات تکمیلی، ارتباطات خوراکی و روابط دیجیتالی با کیفیت بالا را با تمرکز و تمرکز حرفه ای خود، تولید می کنند.
  • تحقیق: دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه ارتباطات تحقیقاتی ماهرانه و اخلاقی انجام داده و دانش اصلی خود را در صنعت و حرفه انتخابی خود به اشتراک می گذارند.

غلظت

  • ارتباطات استراتژیک

ارتباطات راهبردی به عنوان برنامه ریزان، طراحان و رهبران به منظور توسعه و انتشار پیام ها در داخل و خارج از سازمان ها کار می کنند. دانش آموزانی که در این غربت ثبت نام کرده اند، تجزیه و تحلیل می کنند که چگونه سازمان ها در داخل و خارج از طریق ارتباط با مردم، صنعت و رسانه ها ارتباط برقرار می کنند. دانش آموزان نیز مهارت های ارتباطی عملی را به دست می آورند که به آنها فرصت رقابتی در محل کار می دهد.

  • ارتباطات فنی

ارتباطات فنی از مهارت های ارتباطی برای انتقال اطلاعات پیچیده علمی، مهندسی، یا فنی به محتوایی که کاربران می توانند درک و استفاده کنند، استفاده می کنند. دانش آموزانی که در این تمرکز ثبت نام کرده اند، یاد می گیرند چگونه با کاربر ارتباط برقرار کنند و اطمینان حاصل شود که محصول یا خدمات مزیت رقابتی دارند. همانطور که تکنولوژی در زمینه های مختلف رشد می کند، تقاضا برای چنین متخصصین ماهر، کاربر محور و چالاک هرگز بیشتر نبوده است.

  • ارتباطات سلامت

این تمرکز دانشجویان را با ابزارهای ارتباطی نظری و عملی مورد نیاز برای اثربخشی و اخلاقی سواد بهداشتی شخصی و شخصی قرار می دهد. با ایجاد کمپین های آگاهی رسانی در زمینه بهداشت، بهبود روابط بیمار، کار با مقررات و توضیح سیاست های مراقبت های بهداشتی، متخصصان ارتباطات بهداشتی برای تسهیل درک مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی به عنوان پایه ای برای اطلاع رسانی، تأثیر و ایجاد انگیزه مخاطبان گوناگون در مورد بهداشت و مسائل پزشکی ضروری هستند .

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... اطلاعات بیشتر

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , بویناویستا , نارنجی + 2 بیشتر کمتر