ارتباطات استراتژیک، مطالعه بین رشته ای از ابتکارات ارتباطات رسمی و غیررسمی است که سازمان ها برای رسیدن به اهداف و اطمینان از بقای پایدار به دست می آورند. با توجه به نقش های حرفه ای، تحولات اخیر تمرکز خود را از مهارت های عملیاتی به دانش استراتژیک پیشرفته تر انتقال داده است. متخصصان نیاز به درک عمیق ارتباط ارتباط راهبردی و نقش آن در جامعه دارند. هدف از این برنامه رفع نیازهای جدید و افزایش یافته است. از طریق طراحی منحصر به فرد آن، دانش آموزان را در درک ارتباطات استراتژیک و زمینه های ارتباطی مرتبط با ارتباطات سازمانی، روابط عمومی، ارتباطات تجاری و ارتباطات بحرانی فراهم می کند.

کارکنان در کلاس های بین المللی با دانش آموزان دیگر از سراسر جهان، شرکت کنندگان مهارت های متقابل فرهنگی را ایجاد می کنند و شبکه ها را برای نقش های اصلی به عنوان متخصصان ارتباطات استراتژیک در نظر می گیرند. به این ترتیب، این برنامه به دانشجویان امکان می دهد تا جایگاه ویژه ای را برای کارکنان خود کسب کنند یا برای یک ترم تعطیل شده در یکی از Lund University کنند.

ویژگی های منحصر به فرد و مزایای کلیدی:

  • این برنامه ارتباطات با صنعت را از طریق ارتباطات نزدیک با متخصصان برجسته، به ویژه از طریق سخنرانی های مهمان، مطالعات موردی و قرار دادن کار، ترویج می دهد
  • معلمان در این برنامه به طور بین المللی برای تدریس و تحقیق خود شناخته شده اند
  • دانش آموزان تازه ترین تحقیقات در زمینه ارتباطات استراتژیک را تجربه می کنند
  • این برنامه یک برنامه درسی نوآورانه و چالش برانگیز است که هر دو درک نظری و عملی ارتباطات استراتژیک را توسعه می دهد
  • این برنامه دانش آموزان را با دانش لازم و عملی برای حرفه حرفه ای متمرکز بین المللی فراهم می کند، با بررسی نحوه طراحی، پیاده سازی، درک و ارزیابی فعالیت های ارتباطی

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی و تعداد اعتبارات: ارتباطات استراتژیک در محدوده بین فرهنگی (7.5)، ارتباط برند (7.5)، ارتباطات سازمانی (7.5)، روابط عمومی (7.5)، روش های کیفی (7.5)، روش های کمی (7.5)، تحقیق و ارزیابی برای تمرین: برنامه ریزی و کنترل (7.5)، ارتباطات بحران (7.5)، کارآموزی، تحصیل در خارج از کشور یا دوره های انتخابی در ارتباطات استراتژیک (30)، پایان نامه کارشناسی ارشد (30).

چشم انداز شغلی

متخصصان ارتباطات استراتژیک در بخش خصوصی، بخش عمومی و بخش غیر انتفاعی مشغول به کار هستند. فارغ التحصیلان به عنوان متخصصان ارتباطات شرکتی و استراتژیک کار می کنند. درجه ارائه مهارت های مفهومی لازم برای حرفه های مدیریتی در ارتباطات سازمانی، روابط عمومی، بازاریابی و ارتباطات برند و موقعیت های مرتبط در زمینه های مختلف.

درباره این برنامه بیشتر در مورد www.lunduniversity.lu.se/strategic-communication بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school