کارشناسی ارشد آموزش

عمومی

شرح برنامه

این برنامه گسترش دانش، درک و مهارت های حرفه ای در آموزش و پرورش که تعهد به ادامه توسعه حرفه ای خود و بهبود عمل. همچنین نیازهای شرکت کنندگان که مایل به پیشبرد مطالعه خود را از آموزش و پرورش به عنوان یک رشته دانشگاهی، و به عنوان یک مسیر راهیابی به دکترا در آموزش و پرورش در مدرسه آموزش و پرورش دیده می شود.

شرکت کنندگان ساخت برنامه های خود را با ترکیب دوره هسته ای، دوره های گزینه و یک پروژه تحقیقاتی آموزشی است. در این روش، ممکن است برای رسیدن به یک MA تایید که در یک منطقه متخصص ارتباط حرفه ای و / یا دانشگاهی خاص به یک فرد یا نهاد متمرکز است. این برنامه در حال حاضر ارائه می دهد از تایید زیر است: رهبری و مدیریت، آموزش الکترونیک، آموزش عالی، سواد، بین المللی، نیازهای ویژه آموزشی، جوانان و جامعه، سال های اولیه و دوران کودکی.

این برنامه با هدف:

ارائه به پزشکان آموزش و پرورش فعلی و مشتاق و موسسات با برنامه کارشناسی ارشد انعطاف پذیر است که به گسترش دانش و عملکرد از طریق مطالعه و تحقیق پشتیبانی ادامه توسعه حرفه ای، تسهیل پیشرفت پزشکان و موسسات و کمک به اثربخشی شخصی و سازمانی ارائه آن با یک پس زمینه و / یا علاقه شدیدی را در آموزش و پرورش با معرفی دقیق و جذاب برای مطالعه آموزش و پرورش به عنوان یک موضوع علمی در سطح کارشناسی ارشد.

محتوای دوره

مهارت های پرس و جو و تحقیقات (30 واحد) پرس و جو پروژه (60 واحد) گزینه های 30 اعتبار از طیف وسیعی از جمله: رهبری و مدیریت سازمانی؛ رهبری شخصی؛ سواد (بررسی متون برای یادگیری)؛ سواد و آموزش (غنی سازی تمرین). تجارب دوران کودک (در حال توسعه آموزان اعتماد به نفس)؛ رهبری و مدیریت در سال های اولیه؛ موضوعات کلیدی و بحث در دوران کودکی؛ رویکردهای انتقادی به پژوهش در دوران کودکی؛ اصول و تمرین جوانان و جامعه کار؛ حرفه ای تمرین جوانان و جامعه کار؛ سیاست و عمل در یادگیری فن آوری های پیشرفته؛ 21 قرن فن آوری و آموزش و پرورش؛ مسائل مهم در سن و معلولیت (تعلیم و تربیت و تمرین). مسائل مهم در سن و معلولیت (گفتمان و سیاست)؛ آموزش و پرورش تطبیقی؛ مطالعه مستقل مذاکره (90 واحد)

شرایط ورود

متقاضیان باید داشته باشد: مقطع کارشناسی در 2.1 یا بالاتر و یا مقطع کارشناسی در 2.2 و یک صلاحیت حرفه ای در، برای خدمات به عنوان مثال، آموزش، بهداشت orthe اضطراری.

آخرین به روز رسانی آوریل 2016

درباره این دانشگاه

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... اطلاعات بیشتر

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. اطلاعات محدود
لندن , روچستر + 1 بیشتر کمتر