کارشناسی ارشد آموزش (MEDF)

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

USQ 25٪ بورس تحصیلی بین المللی را برای دانشجویان ارائه می دهد.
درباره بورس های تحصیلی ارائه شده در زیر بیشتر بخوانید:

بورسیه اسکان بین المللی
بورس تحصیلی بین المللی پشتیبانی دانشجویان
بورس تحصیلی بین المللی حمایت از دانشجویان پرستاری

محل پشتیبانی مشترک المنافع

در ادامه حرفه تدریس خود را

مربیان نقش مهمی در توسعه ظرفیت شهروندان برای استفاده از دانش برای یادگیری ، توسعه و مشارکت در دنیای معاصر ما دارند. کارشناسی ارشد آموزش :

  • هدف شما این است که تخصص خود را گسترش داده و به شما کمک کند رهبر آموزش شوید
  • کاملاً آنلاین ارائه می شود و انعطاف پذیری برای تحصیل در هر نقطه و در هر زمان ارائه می شود

Majors

  • اوایل کودکی
  • راهنمایی و مشاوره
  • آموزش ویژه
  • TESOL

تخصص های دیگر مانند تحقیقات Pathway و یک دانش آموز به رهبری Pathway به شما این امکان را انتخاب کنید هشت دوره از بسیاری از آموزش و پرورش دوره های کارشناسی ارشد شما را قادر به سفارشی کردن مطالعات خود را به اهداف شخصی و حرفه ای خود را، که در کارشناسی ارشد آموزش و پرورش کامل هزینه پرداخت موجود است برنامه

یکی از مؤلفه های مهم مطالعات شما دوره های تحقیقاتی است که به منظور گسترش درک شما از نقش آموزش در جامعه و چالش های پیش روی معلمان در تغییر سریع جوامع چند فرهنگی طراحی شده است. بین یک پروژه تحقیقاتی کاربردی یا یک پروژه تحقیق پیشرفته انتخاب کنید.

تحقیقات کاربردی تأکید عملی بر رویکردهای خلاقانه و خلاقانه برای حل مسائل جاری در محیط آموزش دارد. شما می توانید از تجربیات خود به عنوان زمینه ای برای مطالعات خود استفاده کرده و یک پروژه تحقیقاتی را بر اساس محل کار فعلی خود تهیه کنید.

تخصص تحقیقات پیشرفته به شما امکان می دهد درک عمیقی از علایق آموزشی خود کسب کنید. با استفاده از روشهای تحقیق ، رویکردهای مختلف آموزش معاصر را کشف خواهید کرد و مهارتهای تحقیق حرفه ای را برای انجام یادگیری بیشتر ضروری می سازید. این تخصص یک Pathway مبتنی بر تحقیق را در مقطع دکتری ارائه می دهد ، با رعایت کلیه شرایط ورود.

شرایط ورود

  • مدرک لیسانس یا معادل آن در آموزش و پرورش تأیید شده است.
  • داوطلبان دارای مدرک لیسانس یا معادل آن در یک رشته غیر مرتبط ممکن است واجد شرایط ورود به گواهینامه تحصیلات تکمیلی USQ باشند. پس از اتمام و دستیابی به حداقل معدل 4.0 ، آنها می توانند برای ورود به کارشناسی ارشد آموزش و پرورش اقدام کنند.

الزامات زبان انگلیسی

از کلیه دانشجویان خواسته می شود الزامات مربوط به زبان انگلیسی را برآورده کنند. این برنامه به حداقل آیلتس 6.5 یا معادل آن نیاز دارد.

اگر شرایط زبان انگلیسی را برآورده نکنید ، ممکن است متقاضی مطالعه یک برنامه زبان انگلیسی مصوب دانشگاه شوید.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... اطلاعات بیشتر

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programmes, you can choose to study on campus, external or online. اطلاعات محدود
تووومبا , اسپرینگفیلد , بریزبن , استرالیا آنلاین + 3 بیشتر کمتر