کارشناسی ارشد آموزش (زبانشناسی کاربردی)

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

USQ 25٪ بورس تحصیلی بین المللی را برای دانشجویان ارائه می دهد.
درباره بورس های تحصیلی ارائه شده در زیر بیشتر بخوانید:

بورسیه اسکان بین المللی
بورس تحصیلی بین المللی پشتیبانی دانشجویان
بورس تحصیلی بین المللی حمایت از دانشجویان پرستاری

مهارت های مدیریت ارتباط خود را بهبود بخشید

کارشناسی ارشد آموزش (زبانشناسی کاربردی) در صورتی که با بلندگوهای زبان دوم و اجتماعات آنها کار می کنید ایده آل است یا در زمینه های گفتاردرمانی و آسیب شناسی ، سلامت متفقین ، روانشناسی یا آموزش در انواع مختلفی که نیاز به مهارت در مدیریت ارتباطات دارد و متقابل است. تعامل فرهنگی.

انعطاف پذیری مطالعه

اگر مطمئن نیستید که آیا می خواهید تمام مدرک کارشناسی ارشد را تکمیل کنید ، برای مطالعه گواهینامه تحصیلات تکمیلی USQ ، دیپلم تحصیلات تکمیلی (محل حمایت از مشترک المنافع) یا دیپلم تحصیلات تکمیلی (پرداخت کامل هزینه) اقدام کنید و اعتبار خود را دریافت کنید اگر تصمیم دارید ادامه تحصیل دهید ، به استاد تحصیل می کنید.

ایجاد مهارت های تحقیقاتی

یکی از مؤلفه های مهم مطالعات شما دوره های تحقیقاتی است که به منظور گسترش درک شما از نقش آموزش در جامعه و چالش های پیش روی معلمان در تغییر سریع جوامع چند فرهنگی طراحی شده است. بین یک پروژه تحقیقاتی کاربردی یا یک پروژه تحقیق پیشرفته انتخاب کنید.

تحقیقات کاربردی تأکید عملی بر رویکردهای خلاقانه و خلاقانه برای حل مسائل جاری در محیط آموزش دارد. شما می توانید از تجربیات خود به عنوان زمینه ای برای مطالعات خود استفاده کرده و یک پروژه تحقیقاتی را بر اساس محل کار فعلی خود تهیه کنید.

تخصص تحقیقات پیشرفته به شما امکان می دهد درک عمیقی از علایق آموزشی خود کسب کنید. با استفاده از روشهای تحقیق ، رویکردهای مختلف آموزش معاصر را کشف خواهید کرد و مهارتهای تحقیق حرفه ای را برای انجام یادگیری بیشتر ضروری می سازید. این تخصص ، یک Pathway مبتنی بر تحقیق را در مقطع دکترا ارائه می دهد ، با رعایت کلیه شرایط ورود.

نتایج شغلی

همچنین فرصتهای شغلی در خارج از کشور با سازمانهای چند ملیتی وجود دارد که فارغ التحصیلان دارای مهارت در روابط بین الملل با کاربران زبان دوم در محل کار را استخدام می کنند. همچنین در کلاس ها ، در جوامع بومی و در بخش های آموزش و بهداشت بین مدیران و معلمان تقاضا وجود دارد.

سایر بزرگان

سایر تخصص های کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (محل حمایت از کشورهای مشترک المنافع) عبارتند از دوران کودکی زودرس ، راهنمایی و مشاوره ، آموزش ویژه و TESOL.

تخصص های کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (پرداخت شهریه کامل) شامل: بزرگسالان ، یادگیری حرفه ای و شغلی ، توسعه شغلی ، برنامه درسی و رهبری آموزشی ، رهبری و مدیریت سازمان های آموزشی ، آموزش چند فرهنگی و آموزش آنلاین و توزیع شده است.

شرایط ورود

پیش نیازها

  • مدرک لیسانس 3 ساله یا معادل آن از یک دانشگاه شناخته شده
  • مدرک لیسانس یا معادل آن در آموزش و پرورش تأیید شده است
  • داوطلبان دارای مدرک لیسانس یا معادل آن در یک رشته غیر مرتبط ممکن است واجد شرایط ورود به گواهینامه تحصیلات تکمیلی USQ باشند. پس از اتمام و دستیابی به حداقل معدل 4.0 ، آنها می توانند برای ورود به کارشناسی ارشد آموزش و پرورش اقدام کنند

الزامات زبان انگلیسی

از کلیه دانشجویان خواسته می شود الزامات مربوط به زبان انگلیسی را برآورده کنند. این برنامه به حداقل آیلتس 6.5 یا معادل آن نیاز دارد.

اگر شرایط زبان انگلیسی را برآورده نکنید ، ممکن است برای مطالعه یک برنامه زبان انگلیسی مصوب دانشگاه استفاده کنید.

Pathways متناوب

در صورت عدم رعایت شرایط ورود به انگلیسی که در بالا ذکر شد ، برنامه های Pathway نیز موجود است.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... اطلاعات بیشتر

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programmes, you can choose to study on campus, external or online. اطلاعات محدود
تووومبا , اسپرینگفیلد , بریزبن , استرالیا آنلاین + 3 بیشتر کمتر