کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در برنامه درسی و آموزش

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در برنامه درسی و آموزش

کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده برای حمایت از وزارت تایلندی از سیاست فعلی آموزش و پرورش، در اصل در قانون آموزش و پرورش تایلندی آغاز شود 2542/1999 و اصلاح (آموزش و پرورش ملی دوم قانون باشد 2545/2002)، ارتقاء آموزش و پرورش در تایلند و ساخت آن دانش آموز بیش محور . به طور خاص، با هدف پاسخگویی به نیازهای تعداد رو به افزایش دو زبانه، برنامه انگلیسی (EP) و انگلیسی متوسط ​​مدارس که نقش حیاتی در برنامه های در حال وزارت برای اصلاحات آموزشی بازی کند. برای این منظور، کارشناسی ارشد بر روی مهارت های عملی مورد نیاز معلمان برای ارائه چهار موضوع کلیدی، زبان انگلیسی، ریاضی، مطالعات اجتماعی و علوم، از طریق رسانه های انگلیسی تمرکز می کنند.

این برنامه درک نیازهای مربوط به زبان آموزان از زمینه های زبان غیر انگلیسی تقویت و راه های برآورده ساختن این نیازها. در راستای تحقیقات معاصر به یادگیری و آموزش، روش بالقوه در مناطق موضوع کلیدی مورد آزمایش قرار خواهد شد، ارزیابی و اجرا اجرا. وجود خواهد داشت تاکید قوی بر آنچه که در کلاس درس و برنامه استفاده از مدارس متوسطه در منطقه و محل خود دانش آموز از کار (در صورت وجود) برای کشف مسائل در مورد چگونگی افراد کلیدی موثر آموخته را و تدریس کرده است.

هدف این برنامه ارائه فضایی که در آن دانش آموزان مسئولیت یادگیری خود، به عنوان خوانده شده به طور گسترده ای را، منعکس در شیوه های حرفه ای خود را، و به طور فعال در چشم انداز خود را کشیدند.در نتیجه سنتی "ایستاده و ارائه 'سخنرانی خواهد شد به حداقل نگه داشته، با دانش آموزان صرف مقدار قابل توجهی از زمان در کلاس و خارج در عملی دست به دست در' وظایف (به تنهایی، در جفت و یا در گروه های کوچک) با پشتیبانی و بازخورد برنامه آموزگار.

مدت زمان برنامه

این برنامه سه ترم (با فرض حالت تمام وقت) که منجر به درجه کارشناسی ارشد از روش آموزش در برنامه درسی و آموزش می باشد. پیشرفت دانش آموزان خواهد شد عملکرد خود را در افراد اداره خواهد شد و مطابق با مقررات علمی دانشگاه باشد. M.Ed باید کام ظرف مدت 5 سال تحصیلی تکمیل شده توسط دانشجویان تمام وقت، اما نه قبل 1 سال تحصیلی، و توسط پاره وقت دانش آموزان در 8 سال تحصیلی، اما نه قبل از 2 سال تحصیلی.

ورودی مورد نیاز

همه متقاضیان باید شرایط ورود به کلی زیر را قبل از اینکه به دانشگاه آسیایی پذیرفته برآورده سازد. در زمان پذیرش، متقاضی باید دارای:

  • مهارت در زبان انگلیسی (برای مشخصات دقیق بخش 7 زیر را ببینید).
  • بدون بیماری مسری سلامت جسمی و روانی خوب و باشد.
  • یک رکورد واضح و روشن از رفتار خوب است.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

دانشگاه آسیا در سال 1993 تاسیس شد و اولین دانشگاه کاملا بین المللی در تایلند است. این دانشگاه در استان چون بیوری واقع در 150 کیلومتری بانکوک و در فاصله کوتاه 25-30 دقیقه ای از ساحل ساحلی Jomtien و Pat ... اطلاعات بیشتر

دانشگاه آسیا در سال 1993 تاسیس شد و اولین دانشگاه کاملا بین المللی در تایلند است. این دانشگاه در استان چون بیوری واقع در 150 کیلومتری بانکوک و در فاصله کوتاه 25-30 دقیقه ای از ساحل ساحلی Jomtien و Pattaya واقع شده است. کلاس های کوچک، فارغ التحصیلان فوق العاده ای را ترک می کنند. همانطور که می گویند، "در کلاس کوچک شما نمی توانید درک کنید". در کلاس هایی با شدت تعامل معلم و دانش آموزان، روش های ابتکاری آموزشی مانند یادگیری فعال، آموزش همکار به همکار و آموزش حداقل تهاجمی، به جای استثنا، قاعده هستند. این دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. تمام سخنرانان در دانشگاه های غربی تحصیل کردند؛ حدود 75 درصد زبان مادری زبان انگلیسی هستند. فراتر از مدارک تحصیلی آنها، تمام استادان از تجربه عملی گسترده بهره می برند. این دانشگاه دارای تمام امکانات دانشگاه مدرن است، از جمله خوابگاههای مرد و زن برای دانشجویان، و یک مجتمع ورزشی مدرن شامل یک مرکز تناسب اندام، چهار دادگاه اسکواش تهویه مطبوع، چهار دادگاه بدمینتون، دو دادگاه بسکتبال و یک فوتبال جامع رشته. اطلاعات محدود
بانکوک , بانکوک , شهر پاتایا + 2 بیشتر کمتر