کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی در به عنوان یک زبان خارجی

عمومی

شرح برنامه

استاد در تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی

این برنامه شامل دوره های زیر:

جامعه شناسی آموزش و پرورش

این درس به بررسی مشکلات و مسائل پیش روی سیستم های آموزش و پرورش در سراسر کار به عنوان نتیجه نیروهای اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جهانی، از نقطه نظر جامعه شناختی از دیدگاه رایج است. مسائل مربوط به سیاست، حکومت، تأمین منابع مالی، ارائه، فرآیندها، و نتایج سیستم های آموزشی برای گروه های اجتماعی متفاوت واقع شده است، خواهد شد شرح داده شده و در زمینه های بین المللی، منطقه ای، ملی و محلی قرار گرفت.

یکپارچه سازی فن آوری را به آموزش و پرورش

این دوره به بررسی استراتژی های یکپارچه سازی فن آوری در آموزش و پرورش، و آماده معلمان آینده به استفاده از تکنولوژی به عنوان یک ابزار قدرتمند به منظور ارتقاء یادگیری است.این دوره همچنین ارائه یک نمای کلی از برخی از نظریه های یادگیری و مفهوم خود را در یادگیری و به بررسی فن آوری های مختلف است که می تواند در زمینه های آموزشی استفاده می شود، از جمله رسانه های تصویری، رسانه های صوتی، ابزار کامپیوتر، منابع اینترنتی، برنامه های کاربردی چند رسانه ای و نرم افزار آموزشی.

ADV. روش آموزش

البته متصل دو حوزه در آموزش و پرورش یکی از این تحقیقات در این است که چگونه تحت تاثیر قرار: اصول یادگیری تدریس، که شامل طیف گسترده ای از مطالعات انجام شده در موضوعاتی مانند معلم و دانش آموز تفکر، دیدگاه های سازنده آموزش، آموزش برای درک و اهمیت تعامل اجتماعی در یادگیری . روش تدریس، منطقه دوم خطاب در این دوره است، به استراتژی های تدریس که از لحاظ نظری صدا، در عین حال عملی و قابل استفاده هستند ترجمه شده است.
آخرین به روز رسانی May 2015

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

LIU provides a well-established post-secondary education to over 20,000 full-time and part-time students in the undergraduate and graduate levels nationally and internationally.

LIU provides a well-established post-secondary education to over 20,000 full-time and part-time students in the undergraduate and graduate levels nationally and internationally. اطلاعات محدود