کارشناسی ارشدمکاترونیک

عمومی

شرح برنامه

MA مکاترونیک

مکاترونیک - ترکیبی هم افزایی مهندسی دقیق، کنترل الکترونیکی و سیستم های مکانیکی

مکاترونیک یک رشته نسبتا جدید از علوم کاربردی، ایجاد عنوان یک نتیجه از ادغام عمیق از رشته های مختلف فن آوری، مانند الکترونیک، مکانیک، اتوماسیون و رباتیک می باشد. امروز، در زندگی روزمره ما، در صنعت و علم ما با استفاده از راه حل های مهندسی مکانیک دولت از هنر و همچنین سیستم های کنترل پیچیده مدیریت توسط سخت افزار های مدرن الکترونیکی و نرم افزار های توسعه یافته استفاده از تجهیزات از ساختار بسیار پیچیده است. هدف از مطالعات کارشناسی ارشد در مکاترونیک است برای آماده سازی دانش آموزان برای خلاقیت مستقل در حوزه تجزیه و تحلیل و طراحی تجهیزات مکانیکی، طراحی مکانیکی، قوانین طراحی سیستم های الکترونیکی و سیستم های کنترل خودکار صنعتی.طیف وسیعی از اجباری، اختیاری سخنرانی و کلاس های آزمایشگاهی برای گسترش دانش از فارغ التحصیلان کارشناسی توسط عناصر لازم برای درک افراد پیچیده تر در طول مطالعات کارشناسی ارشد مورد بحث انتخاب شد. مزایای قابل توجهی از برنامه درجه مکاترونیک در دانشگاه اقتصاد امکانات آزمایشگاه مدرن به ذکر در اینجا آزمایشگاه سیستم های ریز پردازنده، سیستم های کنترل و منابع انرژی تجدید پذیر. گوهر در میان آزمایشگاه های آزمایشگاه رباتیک است، هر دو با روبات حرفه ای و همچنین با مجموعه ربات برای مونتاژ فردی و برنامه نویسی توسط دانش آموزان مجهز شده است. ما همچنین آزمایشگاه آزمایشگاه سیستم های CAD / CAM و چند رسانه ای مجهز به کامپیوتر اپل داشته باشد.

ویژگی های تحصیلات تکمیلی

فارغ التحصیل از این رشته بدست می آورد دانش در مکاترونیک در یک مفهوم وسیع است. این دانش، به ویژه، پوشش می دهد مکانیک، مهندسی مکانیک و ماشین آلات عمل، الکترونیک، انفورماتیک، تجهیزات اتوماسیون و رباتیک.برنامه درسی مطالعات شامل افراد که هدف آن است که به درستی سازماندهی و تحکیم دانش نظری در حوزه ریاضیات، فیزیک، مدیریت و قانون است. هدف این است که دانش آموزان با دانش عمومی به طوری که آنها درک محدودیت های اجتماعی مهندسی. فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد در زمینه مکاترونیک با روند، آخرین دستاوردهای تکنولوژیک و مهندسی و همچنین انتقال فن آوری در زمینه مکاترونیک آشنا است. در این دوره از مطالعات، دانش آموزان مهارت اجازه دادن به آنها برای حل مشکلات حرفه ای معمولی و همچنین مشکلاتی که نیاز به راه حل های غیر استاندارد به دست آوردن. آنها همچنین یاد بگیرند که چگونه برای به دست آوردن اطلاعات از ادبیات حرفه ای، پایگاه داده و دیگر منابع و همچنین چگونه به درستی تفسیر، یکپارچه سازی و ارزیابی کیفیت و مفید بودن آن.

آموزش کارکنان

کارکنان آموزشی دوره "مکاترونیک" شامل دانشمندان با بزرگ علمی، آموزش و تجربه سازمانی که به رسمیت شناختن هر دو در لهستان و خارج از کشور به دست آورد. کارکنان شامل نویسندگان مقالات متعدد در نشریات لهستانی و بین المللی، اعضای انجمن های علمی، بسیار کارشناسان و مشاوران از رشته های علمی متعدد در نظر گرفته. بخش مهمی از کارکنان شامل پزشکان که در استخدام و یا همکاری با شرکت های پیشرو در منطقه است. ویژگی های بارز سیاست منابع انسانی از دانشگاه اقتصاد در Bydgoszcz، در مقایسه با دانشگاه های دیگر این واقعیت است که ما از کارشناسان که افراد متخصص فرد آموزش است.

فرآیند آموزش و پرورش

مطالعات آخرین 4 ترم. فرآیند آموزش و پرورش شامل سخنرانی ها، کلاس های آزمایشگاه ها، سمینارها و همچنین کلاس های طراحی با بالا تاکید بر دانش آموز "کار مستقل قرار داده است.دانش آموزان موظف به آماده سازی پایان نامه دیپلم خود را به طور مستقل. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، دانش آموزان دیپلم های کارشناسی ارشد علوم در مکاترونیک دریافت کنید.

بازار کار

پیچیدگی سیستم های CAD / CAM نیاز به مهندس برای به دست آوردن شایستگی های مهندسی بالا و دانش مناسب و همچنین مهارت های رایانه ای. این نتایج در بالا، تقاضا برای متخصصان ناراضی در این زمینه. همچنین می توانید یکی از توسعه سریع بخش بازار کار مشاهده و تقاضا برای متخصصان در زمینه سیستم های انرژی بر اساس انرژی های تجدید پذیر است. بسیار شرکت صنعت قالب توسعه یافته اعلام تقاضا برای مهندسان با مهندسی مکانیک و بهره برداری دستگاه و همچنین پردازش های پلاستیکی آشنا. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مطالعات می تواند به عنوان مهندسین طراحی، کیفیت کارکنان آزمایشگاه کنترل و همچنین در شرکت های ارائه نظرات کارشناسان کار می کنند. دانشگاه اقتصاد یک نهاد غیر دولتی آموزش عالی است.پایه و اساس آن توسط یک تجربه ده ساله به دست آمده از ارائه آموزش بعد از متوسطه با هدف کارکنان واجد شرایط برای اقتصاد بازار آزاد، به ویژه برای بخش گردشگری و همچنین برای استفاده از فن آوری های مدرن IT در مدیریت شرکت قبل بود. این دانشگاه در Bydgoszcz بر رودخانه Brda، شهرستان 8-بزرگترین در لهستان است. Bydgoszcz در است چیزی برای همه، از جمله:
  • یک مرکز فرهنگی مهم در کشور، به خصوص برای موسیقی.
  • اجرای قابل توجه در صحنه اپرا "نوا " و تئاتر لهستانی، کنسرت فوق العاده در سگ پشمالوی سیاه پومرانیا ارکستر فیلارمونیک.
  • دسترسی آسان به ییلاق زیبا، مانند Myślęcinek پارک، جنگل Tuchola، Bydgoska Puszcza در جنگل

پردیس دانشگاه

دانشگاه اقتصاد در Bydgoszcz است دانشگاه مدرن خود را واقع در سواحل رودخانه Brda. در این منطقه از 3.2 هکتار امکانات آموزشی و علمی وجود دارد. مساحت کل از پیچیده تر از 8،5 هکتار است.

موسسه انفورماتیک و مکاترونیک

موسسه انفورماتیک و مکاترونیک (IIiM) از دانشگاه اقتصاد (WSG) در اکتبر 1 2004. در سال 2004-2010 را موسسه انفورماتیک کاربردی نامیده می شد تاسیس شد. همکاری با صنعت بر اساس ارتباط مستقیم بین کارکنان اداره با شرکت های فن آوری پیشرفته در Kuyavian- سگ سگ پشمالوی سیاه پومرانیا Voivodeship پایه و اساس آموزش عملی برای دانش آموزان است. این اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ایجاد پایان نامه بسیار خوبی به ویژه در زمینه مکاترونیک.دانشگاه در حال حاضر چندین قرارداد همکاری با شرکت های بزرگ امضا در بازار لهستانی نمایندگی از تولید کنندگان مانند زیمنس، و در میان دیگران - سیستم GM. همکاری نزدیک با شرکت های در حال حاضر به برخی از پروژه های دانشجویی بسیار جالب مانند مدل ربات 3D با استفاده از نرم افزار SolidEdge منجر شده است. یک جنبه دیگر از همکاری نزدیک با صنعت توانایی نظارت بر اثرات آموزش بر اساس کارفرمایان نظرات است ". موسسه انفورماتیک و مکاترونیک دارای تعداد زیادی از توافقنامه های بین المللی همکاری. با تشکر از دانش آموزان برنامه اراسموس نه تنها از این توانایی برای تحصیل در خارج، بلکه آنها می توانند کارآموزی خود را در مدت سه ماه انجام دهد. در سال تحصیلی 2010/2011 بخش دانشجویان علوم کامپیوتر کارآموزی خود را در دانشگاه فنی دارمشتات در آلمان انجام داد.بسیاری از تحقیقات انجام شده در میان است که مهم ترین موضوع برای کارکنان بخش عبارتند از:
  • پژوهش tribology،
  • مطالعات در مورد استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی،
  • پژوهش در زمینه برنامه های کاربردی تلفن همراه و سیستم های جاسازی شده اعمال می شود،
  • مطالعات از خواص فلزات در سونوگرافی با استفاده از مدرن بر اساس
  • روش تجزیه و تحلیل و پردازش سیگنال های دیجیتال،
  • الکترونیک قدرت و منابع انرژی تجدید پذیر است.
آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

University of Economy is a non-state institution of higher education. Its foundation was preceded by a ten-year experience gained from providing post-secondary education aimed at qualifying staff for ... اطلاعات بیشتر

University of Economy is a non-state institution of higher education. Its foundation was preceded by a ten-year experience gained from providing post-secondary education aimed at qualifying staff for free market economy. اطلاعات محدود