Keystone logo

1 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در علوم زیستی جانورشناسی مامولوژی (علم مام‌شناسی) 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • علوم زیستی
  • جانورشناسی
  • مامولوژی (علم مام‌شناسی)
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در علوم زیستی جانورشناسی مامولوژی (علم مام‌شناسی)

آیا به درک و حفاظت از گونه های مختلف پستانداران جهان علاقه دارید؟ در این صورت مامولوژی ممکن است رشته مناسبی برای شما باشد.

در طول این درجه، شما در دنیای شگفت انگیز پستانداران غوطه ور خواهید شد. شما در مورد طبقه بندی، آناتومی، فیزیولوژی، تولید مثل و رفتار آنها خواهید آموخت. برنامه درسی شما احتمالاً طیف گسترده ای از موضوعات مانند طبقه بندی، آناتومی و فیزیولوژی، اکولوژی، ژنتیک و حفاظت را پوشش می دهد.

دنبال کردن مدرک در مامولوژی می تواند فرصت های شغلی هیجان انگیز زیادی را باز کند. به عنوان یک زیست شناس حیات وحش، شما این شانس را خواهید داشت که رفتار، اکولوژی و پویایی جمعیت پستانداران را مطالعه کنید. از طرف دیگر، می توانید در باغ وحش ها، آکواریوم ها یا پارک های حیات وحش کار کنید. گزینه دیگر انجام تحقیقات در مؤسسات دانشگاهی یا دولتی با تمرکز بر جنبه های مختلف زیست شناسی پستانداران، مانند ژنتیک، رفتار یا فیزیولوژی است.

مهم نیست که کدام مسیر را انتخاب می کنید، مدرک مامولوژی شما را به دانش و مهارت های مورد نیاز برای ایجاد تأثیر معنادار در دنیای پستانداران مجهز می کند.

MSc یا کارشناسی ارشد علوم یک درجه علمی است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است و میزان مهارت و دانش فرد در یک حوزه یا رشته معین را نشان می دهد. بیشتر برنامه های MSc در حدود چهار سال به طول می انجامند تا تکمیل گردند، و پس از آن برخی از دانش آموختگان به نیروی کار می پیوندند درحالیکه برخی دیگر به تحصیلات خود ادامه می دهند.nbsp;&