Keystone logo

2 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات مهندسی طراحی مهندسی طراحی حمل و نقل 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مهندسی
  • طراحی مهندسی
  • طراحی حمل و نقل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات مهندسی طراحی مهندسی طراحی حمل و نقل

طراحی حمل و نقل زمینه ای است که بر طراحی سیستم های حمل و نقل مختلف مانند اتومبیل، موتور سیکلت، هواپیما و قایق تمرکز دارد. شما از نرم افزار کامپیوتری و تکنیک های مدل سازی برای توسعه طرح هایی استفاده خواهید کرد که نیازهای افرادی را که از این روش های حمل و نقل استفاده می کنند برآورده می کند.

در این زمینه مطالعه، شما در مورد دینامیک خودرو، ارگونومی، علم مواد، اصول مهندسی، فرآیندهای ساخت و موارد دیگر خواهید آموخت. همچنین از طریق کارآموزی یا پروژه با شرکای صنعتی، تجربه عملی کسب خواهید کرد.

افراد حرفه ای در این زمینه اغلب برای شرکت های خودروسازی، سازندگان هواپیما یا سایر سازمان های مرتبط با حمل و نقل کار می کنند. نقش آنها شامل ایجاد طرح های نوآورانه ای است که از نظر بصری جذاب و کاربردی هستند، در حالی که اطمینان حاصل می کنند که مقررات ایمنی و استانداردهای صنعت را رعایت می کنند.

MA یا درجه کارشناسی ارشدrsquo;s& به دانشجویانی اعطا می شود که یک برنامه تحصیلی در حوزه علوم انسانی یا هنرهای زیبا مانند تاریخ، ارتباطات، فلسفه، الهیات یا انگلیسی را به پایان رسانده اند. درجه کارشناسی ارشد علوم انسانی معمولاً مستلزم تکمیل موضوعات درسی، انجام تحقیق و گذراندن آزمون های کتبی است.