Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 56 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در مهندسی هوا فضا 2023

56 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مهندسی هوا فضا 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد برنامه علوم می تواند گام بعدی برای بسیاری از افراد است. این نوع از برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان که دانش پس زمینه، یا از طریق درجه یا کافی تجربه کاری کارشناسی، به ساخت بر دانش خود را در راه تخصصی تر. کسانی که دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی هوا فضا یا یک رشته مرتبط ممکن است از تکمیل کارشناسی ارشد در برنامه مهندسی هوا و فضا بهره مند شوند.

کارشناسی ارشد در مهندسی هوا و فضا چیست؟ افرادی که این درجه را دنبال اغلب تخصص در آیرودینامیک و دینامیک سیالات، احتراق و نیروی محرکه، یا سازه هوافضا و مواد را انتخاب کنید. درسی مشترک شامل مطالعه عمیق از نیروی محرکه، مکاترونیک، رباتیک، مکانیک پرواز و کنترل، روشهای محاسباتی، لیزر، و طوفان و باد آسیب، در میان دیگران. برنامه ها معمولا بین دو تا چهار سال طول بکشد.

دانش آموزان موفق را از طریق یک برنامه پیشرفته مهندسی هوا فضا با افزایش مهارت های حل مسئله و توانایی شرکت در پژوهش های علمی دقیق است. این برنامه همچنین بسیاری از دانشجویان برای چالش های مورد نیاز در دنبال دکترا آماده کند.

هزینه یک استاد مهندسی هوا و فضا از یک دانشگاه به دانشگاه و در سراسر جهان متفاوت است. هزینه های اضافی و هزینه های اداری اغلب می تواند در کمک درسی گنجانده شود، به طوری که دانش آموزان را تشویق به یادگیری کل هزینه حضور قبل از آنها در یک برنامه ثبت نام.

فرصت های شغلی در رشته مهندسی هوا فضا متعدد هستند و فارغ التحصیلان می توان انتظار داشت که به راحتی کار در یک زیر مجموعه از صنعت که آنها ترجیح می دهند را پیدا کنید. فرصت های شامل دفاع، طراحی و توسعه، بازاریابی، خدمات درست، توسعه نرم افزار، و تحقیق و توسعه.فرصت های مطلوب در بخش های هر دو دولت و خصوصی برای افراد مجرب آینده را از طریق این برنامه ها فراوان است.

با پیشرفت در تکنولوژی، برنامه های درجه بسیاری از را آغاز کرده اند که شامل آموزش آنلاین و برخی از برنامه های آنلاین به طور کامل در دسترس از هر نقطه در سراسر جهان. دانش آموزان علاقه مند می توانند از بررسی لیست برنامه های ما و ارسال فرم سرب بهره مند شوند. به سادگی برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی هوا فضا
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (56)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه