Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 84 کارشناسی های ارشد علوم (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در مهندسی محیط زیست 2023

84 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مهندسی محیط زیست 2023

overview

اخذ کارشناسی ارشد می تواند فارغ التحصیلان فرصت های زیادی به من بدهید. برای بسیاری از به دنبال پیشبرد آموزش خود، درجه کارشناسی ارشد دانش آموزان پایه های آموزشی در علوم و مهندسی صدا. این مهارت می تواند از طریق به مشاغل آینده حمل و منجر به موفقیت های حرفه ای بی نظیر است.

مهندسی محیط زیست شامل استفاده از اصول علمی برای بهبود محیط زیست طبیعی در مناطق در سراسر جهان. این اصول می تواند طیف وسیعی از مطالعات شامل، از جمله چیزهایی مانند دفع فاضلاب و مدیریت منابع. مناطق دیگر از تمرکز تولید گازهای گلخانه ای پردازش شامل، توسعه سیستم های آب آشامیدنی، و پرداختن به نگرانی های زمین آلوده.

از آنجا که مهندسی محیط زیست یک مسئله در سراسر جهان است، فارغ التحصیلان می توانند با استفاده از مطالعات خود را عملا در هر نقطه را.پوزیشن های در این زمینه نیز بسیار سودآور هستند، به ویژه هنگامی که کار را برای سازمان های دولتی. همچنین این موضوع کمک به حفظ محیط زیست، که می تواند بسیار انجام وجود دارد.

هزینه شهریه می تواند بسته به تعدادی از عوامل تا حد زیادی متفاوت است. این کشور که در آن مطالعات در حال برگزار کرده است بسیار به کار با هزینه های کلی در علاوه بر این به سطح تحصیلی در مدرسه در سوال. همانطور که با به دست آوردن انواع دیگر درجه، هر دانش آموز باید عوامل مالی به حساب.

تا آنجا که به مسیرهای شغلی مربوط می شود، فارغ التحصیلان دارای پیشرفته درجه مهندسی محیط زیست دارند بیش از فرصت. اکثر مشاغل می گیرد در بخش دولتی، از جمله موقعیت های خرید و فروش با روش های کنترل آلودگی، حفظ حیات وحش، و طراحی گیاهان آب درمانی عمومی.فرصت های شغلی در بخش خصوصی شامل کارهایی که در نگرانی صنعتی، مانند دفع زباله و حصول اطمینان از پایبندی به مقررات ایالتی و فدرال تمرکز می کنند. علاوه بر این، بسیاری از فارغ التحصیلان لذت بردن از موفقیت در کار به عنوان مشاوران، که اجازه می دهد انعطاف پذیری بیش از آنکه توسط یک شرکت یا موسسه تک استفاده شده است.

کارشناسی ارشد در مهندسی محیط زیست چیست؟ دریافت اطلاعات دقیق تر است. منابع آنلاین می تواند ثابت کند بسیار مناسب برای دنبال این زمینه مطالعه. این امر به ویژه در مورد کسانی که دانش آموزانی که ممکن است قادر به شرکت در کالج با توجه به محل و یا عوامل دیگر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی محیط زیست
fields_of_study
 • مطالعات مهندسی (84)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format