Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 128 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در مهندسی عمران 2023

128 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مهندسی عمران 2023

بررسی اجمالی

اگر از شغل کنونی خود لذت می برید، اما به دنبال راهی هستید تا درآمد خود را بهبود بخشید، می توانید اخذ درجه MSc در رشته خود را مد نظر قرار دهید. درجه کارشناسی ارشد که در دانشکده های سرتاسر جهان وجود دارد به شما امکان می دهد تا در رشته های مختلف و در مکان های گوناگون مشغول به کار شوید. یکی از این درجات تحصیلی مهندسی عمران است.

اگر در نظر دارید در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهید، ممکن است این سوال در ذهن شما خطور کند که، “ درجه MSc در مهندسی عمران چیست؟” در دنیای علم و دانشگاه، این درجه یک درجه کارشناسی علوم است که فرصت هایی را در اختیار شما قرار می دهد نا دوره هایی را در رشته های گوناگون بگذرانید و برای اشتغال در یک حوزه گسترده مهیا شوید. موضوعاتی که در این کلاس ها مورد مطالعه قرار می گیرند عبارتند از طراحی پایدار ساختمان، مهندسی آب، ژئوتکنیک، حمل و نقل، و حفاظت از محیط زیست. سایر موضوعات تخصصی می تواند شامل مهندسی محیط زیست، برنامه ریزی و توسعه گردد. این دوره های در کلاس های حضوری ارائه می شود، لیکن پروژه های تحقیقاتی در این رشته ها را نیز در بر می گیرد که مستلزم کار با افراد متخصص است.

اخذ درجه کارشناسی ارشد علوم در مهندسی عمران می تواند سرعت شما را در دستیابی به موفقیت و رضایت سرعت بخشد. در عین حالی که شما را برای مشاغلی در بخش مهندسی آماده می سازد، این برنامه به شما کمک خواهد نمود تا روابط خود را با همکلاسی ها، معلمان و اساتیدی که پیشتر در این حوزه ها کار کرده اند، تقویت نمائید.

هزینه برنامه اخذ این درجه با توجه به نوع دانشگاهی که برای تحصیل انتخاب می نمائید متفاوت است. دانشگاه های اروپا ممکن است هزینه هایی متفاوت با دانشگاه های ایالات متحده یا سایر کشورها داشته باشند. نماینده مالی دانشگاهی که برای ادامه تحصیل خود برمی گزینید، می تواند به سوالات شما درباره شهریه و پرداخت ها پاسخ گوید.

زمانی که درجه MSc در مهندسی عمران را برمی گزینید، این فرصت را خواهید داشت تا در موقعیت های مختلف به کار مشغول شوید. می توانید برای دولت محلی یا ملی به عنوان مشاور در ساخت و ساز کار کنید. همچنین می توانید با شرکت های طراحی محلی که انواعی از سازه های مختلف را می سازند، کار کنید. از جمله سایر مشاغل معمول که در ارتباط با این درجه تحصیلی هستند می توان به طراحی سیستم های حمل و نقل مانند بزرگراه ها، خطوط راه آهن، فرودگاه ها و تونل ها جهت استفاده ملی و محلی نام برد. مهندسین عمران همچنین می توانند پیش از اقدام به ساخت و سازبه تجزیه و تحلیل و آزمون مواد ساختمانی و خاک بپردازند. برخی از مهندسین حتی در مقام استاد دانشگاه یا ناظران شرکت ها به کار مشغول می شوند.

اگر علاقمند به اخذ درجه MSc در مهندسی عمران هستید، فرصت های بسیاری پیش روی شماست. در زیر برنامه مورد نظر خود را جستجو کنید و با پر کردن فرم نمونه به طور مستقیم با دفتر پذیرش دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل نمائید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی عمران
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (128)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه