Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 251 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در مطالعات پایدار 2023

251 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مطالعات پایدار 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد در توسعه پایدار درجه است که به طور فزاینده مربوطه امروز به دلیل رشد جمعیت و رشد آگاهی از اثرات زیست محیطی ناشی است. افرادی که در مورد پیدا کردن راه حل های رشد و توسعه که به نفع سیاره مراقبت مطالعه این زمینه و به دنبال فرصت های شغلی در آن لذت خواهند برد.

کارشناسی ارشد در توسعه پایدار چیست؟ این درجه کمک می کند تا دانش آموزان تئوری پشت شیوه های پایدار، چالش های موجود در این زمینه، و به معنای بالقوه حل این مسائل را درک کنید. اکثر برنامه های درجه ترکیب موضوعات از علوم طبیعی، مانند اقلیم، زیست شناسی، و محیط زیست، و موضوعات از علوم اجتماعی است. ترم ممکن است راه هایی برای استفاده از انرژی پایدار تر کشف، کمک به کشورهای در حال توسعه در شیوه ای سازگار با محیط زیست مسئول رشد، یا سیاست شکل که مردم در واقع به دنبال خواهد داشت.

شیوه های پایدار یک منبع در حال رشد از نگرانی برای بسیاری از کارفرمایان بالقوه، از جمله شرکت ها، سازمان های دولتی، و غیر سود. افرادی که کارشناسی ارشد در این رشته به دست آورده اند لذت بردن از یک طیف گسترده ای از فرصت های اشتغال و مشاغل پاداش انجام کار را به جهان را به دنیایی بهتر است.

هزینه به دنبال کارشناسی ارشد در توسعه پایدار چند عامل بستگی دارد. نهاد، محل، و حتی مدت زمان برنامه می تواند تمام شهریه، هزینه، و سایر هزینه ها تاثیر می گذارد. دانش آموزان بالقوه باید هزینه های واقعی از چندین برنامه قبل از اتخاذ تصمیم نهایی مقایسه.

افرادی که کارشناسی ارشد در توسعه پایدار به دست آورده اند، ممکن است فرصتهای شغلی مختلف را دنبال کنند. این حرفه ای ممکن است مشاوران زیست محیطی و یا موقعیت های تخصصی در شرکت ها، مانند مدیران زیست محیطی نگه دارید.افراد با پیشینه علم ممکن است کار به عنوان محققان، دانشمندان محیط زیست، یا دانشمندان حفاظت دنبال کنند. مردم با پیشینه حقوقی و مالی ممکن است کار به عنوان حسابرسان و یا مدیران انطباق دنبال کنند.

کارشناسی ارشد در توسعه پایدار در موسسات آموزشی متعددی ارائه شده، از جمله موسسات با برنامه درجه آنلاین. درجه آنلاین می تواند یکی از گزینه های مقرون به صرفه تر و مناسب برای مردم به دنبال آموزش عالی. اگر شما آماده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکمیل استاد آنلاین علوم در این زمینه در حال رشد هستند، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات پایدار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (251)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط