Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 97 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در مدیریت زنجیره تأمین 2023

97 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مدیریت زنجیره تأمین 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد رشته علوم اولین گام در آموزش و پرورش کارشناسی ارشد برای دانشجویان علاقه مند در زمینه های مربوط به علوم، مهندسی، و پزشکی است. این درجه اغلب بسیار متمرکز شده است، به طوری که آنها ایده آل برای دانش آموزان که در حال حاضر در مسیر شغلی خود را آغاز کرده و می خواهند به باز کردن فرصت های بیشتر برای پیشرفت هستند.

کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین دانش آموزان به تمام جنبه های حمل و نقل و محصولات در یک کسب و کار معرفی می کند. زنجیره تامین همه چیز را از مصرف مواد خام مورد استفاده در ساخت محصولات، به تحویل کالا به پایان رسید به مشتریان را پوشش می دهد. یادگیری در مورد مدیریت زنجیره تامین دانش آموزان تدارکات از بسیاری از عناصر به هم پیوسته است که زنجیره تامین را تشکیل می دهند یاد بگیرند. آنها آموزش داده می شود که چگونه به انتخاب مواد، با مشتریان تعامل و تعادل عرضه و تقاضا در درون سازمان.

گرفتن کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین دانش آموزان برای کار آماده در انواع کسب و کار متفاوت است. هر شرکتی که در کالاهای مادی می پردازد نیاز کارکنان برای کمک به سازماندهی زنجیره تامین خود را. این به نفع فارغ التحصیل است زیرا آنها خواهد شد فرصت های زیادی برای کار پس از فارغ التحصیلی داشته باشد.

هزینه کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین بین موسسات ارائه درجه متفاوت است. بیشترین درجه بین هجده ماه و سه سال را برای به دست آوردن است، بنابراین کمک درسی باید بر این اساس محاسبه می شود.

کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین دانشجویان به کار در انواع صنایع مختلف در کسب و کار بی شماری است، هر دو کوچک و بزرگ. آنها ممکن است را انتخاب کنید به کار مدیریت یک بخش کوچکی از زنجیره تامین، و یا کل زنجیره از ابتدا تا انتها، بسته به اندازه شرکت آنها با کار می کنند.

درخواست کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین است تعدادی از مزایای. این اجازه می دهد تا دانش آموزان به مطالعه که در آن و زمانی که آنها می خواهند، پس از آن ایده آل برای اتصالات به یک برنامه شلوغ، یا برای کسانی که در مناطق دور افتاده که دسترسی آسان به امکانات مدرسه نمی باشد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات مدیریت
  • مدیریت زنجیره تأمین
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (97)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه