Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 71 کارشناسی های ارشد علوم (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در فناوری 2023

71 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در فناوری 2023

بررسی اجمالی

استادیار علوم نوعی درجه است که بسیاری از دانش آموزان برای دنبال کردن اهداف شغلی یا آماده شدن برای یک برنامه دکترا انتخاب می کنند. این درجه ها نیاز به درجه کارشناسی قبل از پذیرش دارند.

مدرک کارشناسی ارشد در فناوری چیست؟ این نوع برنامه طیف گسترده ای از موضوعات و مسائل مربوط به علم فناوری را بررسی می کند. این برنامه برای آماده سازی محققان برای حفظ، بهبود، مدیریت و مدیریت فناوری پیشرفته برای استفاده در کسب و کار، سازمان ها و سازمان های دولتی طراحی شده است. دوره های فن آوری ممکن است شامل مطالعه فناوری اطلاعات، مدیریت عملیات، امور مالی در فن آوری، نظریه های اطلاعات، تحقیق، تحقق محصول و بسیاری موارد دیگر باشد. برخی برنامه ها در این موضوع تمرکز و یا گزینه های ویژه برای شرکت کنندگان برنامه را انتخاب کنید برای ایجاد یک برنامه درسی شخصی تر.

در حوزه در حال تغییر فن آوری، مهارت های فراوانی وجود دارد که یک محقق می تواند با کسب مدرک کارشناسی ارشد خود به دست آورد. کارفرمایان دریافتند که بسیاری از فارغ التحصیلان برنامه های تکنولوژیکی با تحسین و حل مسئله خلاقانه بسیار تحلیلی هستند که می توانند در زندگی حرفه ای و شخصی سودمند باشند.

درآمد یک مدرک کارشناسی ارشد معمولا دو سال طول می کشد و هزینه آن ممکن است از یک برنامه به یک دیگر متفاوت باشد. بعضی از مدارس در هر سال، هزینه تحصیل در بلوک را پرداخت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، دانش آموزان می توانند با دفاتر پذیرش مدرسه تماس بگیرند و هزینه ها را مقایسه کنند.

فرصت های شغلی در فن آوری به همان اندازه تکنولوژی بسیار متنوع و متنوع است. از برنامه های کامپیوتری تا مدیریت سیستم، فرصت های شغلی در این زمینه متنوع هستند، مخصوصا برای افرادی که دارای مدرک پیشرفته هستند. دانش آموزان ممکن است از موقعیت های تخصصی مانند تحلیلگر برنامه نویسان یا سیستم ها پیروی کنند. همچنین بسیاری از موقعیت های مدیریتی به عنوان مدیر فن آوری اطلاعات یا مدیر سیستم وجود دارد.

هزاران دانشگاه و کالج در سرتاسر جهان وجود دارد که درجه های تحصیلات عالی را ارائه می دهند. یادگیرندگان همچنین می توانند انواع مختلفی از گزینه های آنلاین و در پردیس را بررسی کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • مطالعات فن آوری
 • فناوری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (71)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه