Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 27 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در علوم زمین 2023

27 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در علوم زمین 2023

بررسی اجمالی

اگر شما به دنبال برای پیشبرد کار خود را و خود را منجر به سوی آینده هیجان انگیز، در نظر کسب کارشناسی ارشد در علوم. این درجه بسیار عالی می تواند به شما کمک کند را برداشت در بازار کار چالش برانگیز و نخست شما برای حرفه ای پیشرو در جهان علمی است.

کارشناسی ارشد در علوم چیست؟ این برنامه الهام بخش درگیر دانش آموزان خود را با تحقیق بالا نرخ به علم زمین است. برنامه درسی در علوم شامل بسیاری از زمینه منحصر به فرد از مطالعه به منظور دادن دانش آموزان به درک گسترده ای از جهان اطراف آنها را. دانش آموزان تحقیقات خود را انجام در حالی که یادگیری در مورد آب و هوای قطبی، پویایی پوسته، ساختار سیاره و تکامل. آنها همچنین به مطالعه و بررسی چگونگی جلوگیری از بسیاری از خطرات طبیعی که طاعون جهان.

مزایای زیادی از تجربه این مطالعات البته گسترده در علوم وجود دارد.از دیرین شناسی به ژئوفیزیک، یادگیری در مورد جهان هیجان انگیز از داده های علوم زمین افراد می توانند از آموزش از کارشناسان در زمینه بهره مند و کشف چگونه برای شکل دادن به آینده این سیاره است.

هزینه ها و هزینه های تحت مدرک علوم زمین استاد ممکن است بسته به دانشگاه و برنامه ای است که شما را انتخاب کنید. با بسیاری از مدارس جهانی را انتخاب کنید، مهم است که برای پرس و جو در مورد هر هزینه های مورد نیاز برای فارغ التحصیلی قبل از ارتکاب به یک برنامه.

هستند و فرصتهای گلزنی زیادی در دسترس برای افرادی که کارشناسی ارشد خود را در علوم را تکمیل کرده اند وجود دارد. با آموزش کارشناس در زمین شناسی ساختاری و تکامل لرزه، فارغ التحصیلان می تواند به جلو به مشاغل در حال توسعه صنایع معدن و یا هیدروکربن نگاه کنید. بسیاری از افراد نیز ادامه تحقیقات مستقل خود را هنگامی که عقد کارشناسی ارشد خود را، که منجر به اکتشافات هیجان انگیز است که می تواند کمک به نفع زمین است.

ثبت نام آنلاین در امروز برای شروع یک سفر هیجان انگیز به دنیای علوم زمین. با راست درجه آنلاین را در نوک انگشتان خود، دانش آموزان می توانند با یک آموزش و پرورش جهانی گسترش افق دید خود را. پایگاه داده گسترده ویترین چندین مدرسه که در برنامه های علوم زمین جامع، که اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را برای حفظ زندگی روزمره خود در حالی که پیشرفت آموزش و پرورش خود را تخصص. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • علوم طبیعی
  • علوم زمین
  • علوم زمین
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه