Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 30 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در علوم اعصاب 2023

30 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در علوم اعصاب 2023

overview

هنگامی که آن را به گسترش آموزش و پرورش یکی می آید، هیچ چیز بهتر خواهد آنها را آماده به گام حرفه ای بعدی در زندگی خود بیش از مدرک کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد گزینه درجه که کمک می کند تا افراد در دستیابی به اهداف مربوط به موقعیت و حقوق و دستمزد است. کارشناسی ارشد در علوم اعصاب است که شاید بهترین گزینه برای افراد علاقه مند در عملکرد مغز.

کارشناسی ارشد در علوم اعصاب چیست؟ این برنامه که در آن دانش آموزان در مورد شیوه ای که در مغز کار می کند یاد بگیرند. آیا تحقیق در مورد چگونگی عملکرد مغز و یا درک را برای کمک به کسانی که مشکلاتی با سیستم عصبی خود مواجه، این برنامه کمک خواهد کرد دانش آموزان ماهیت کلی و عملکرد هر دو انسان و حیوان مغز را درک کنید. همانطور که با هر رشته، وجود دارند قرار متعدد در علوم اعصاب وجود دارد. سیستم های علوم اعصاب ممکن است برای تمرکز بر عملکرد مدارهای عصبی و رفتارهای فیزیکی مرتبط خود را مورد مطالعه قرار.علوم اعصاب شناختی به کنکاش در عملکرد روانی از مدار. علوم اعصاب مولکولی و مطالعه توسعه بسیار از سیستم عصبی به صورت تخصصی از مطالعه است. معاملات پژوهش ترجمه به طور خاص با بیماریهای سیستم، همراه با چگونه به تشخیص و تعیین علل.

اخذ کارشناسی ارشد در علوم اعصاب باز می شود تا فرصت های به کار به طور مستقیم با بیماران نیاز به مراقبت های عصبی، و همچنین به عنوان شانس به پشت صحنه در حل مسائل باشد. دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه به کار در یک محیط آزمایشگاهی، تجزیه و تحلیل داده ها، و عنوان کردن محیط تجربی. آنها همچنین آموزش داده شود که چگونه به اختصار ارتباط یافته های علمی در هر دو به شیوه ای نوشته شده و دهان.

هزینه می تواند متفاوت باشد در جایی که نهاد واقع شده است، و همچنین به عنوان مدت زمان انتظار است.بهتر است به تحقیق مدرسه علاقه قبل از اعمال به روشن شدن هزینه برنامه خاص خود را.

با کارشناسی ارشد در علوم اعصاب، دانش آموزان می توانند فرصت های شغلی کار به طور مستقیم با بیماران مواجه مسائل با سیستم عصبی خود را به عنوان یک روان پزشک عصبی، یک پرستار عصبی، جراح مغز و اعصاب، و یا یک روانشناس تکاملی توسعه. فرصت های به مطالعه مغز و سیستم عصبی در محیط آزمایشگاه به عنوان یک دانشمند نوروبیولوژی و یا عصب وجود دارد. در این زمینه همیشه در حال تغییر است، همیشه نیاز به آزمایش و پژوهش مستمر وجود دارد.

در حال حاضر برنامه های بین المللی با گزینه های آنلاین، ساخت هر محل مناسب در هنگام استفاده از به MSC در علوم اعصاب وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • علوم طبیعی
  • زیست شناسی
  • علوم اعصاب
fields_of_study
  • علوم طبیعی (30)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format