Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 117 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در علم مواد 2023

117 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در علم مواد 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) اولین گام در تحصیلات تکمیلی است. هنگامی که یک دانش آموز است مدرک لیسانس خود را تکمیل، آنها ممکن است را انتخاب کنید به صرف یک سال دیگر یا دو برای ادامه تحصیل خود را. با کارشناسی ارشد در یک زمینه خاص، فارغ التحصیلان قادر به دست آوردن موقعیت های شغلی بهتر با مقیاس های بالاتر پرداخت هستند. مدرک کارشناسی ارشد اغلب کارفرمایان تحت تاثیر قرار دادن، به ویژه هنگامی که آن را به همراه تجربه مرتبط.

کارشناسی ارشد در علوم مواد چیست؟ کارشناسی ارشد در علوم مواد برنامه فراهم می کند آموزش در مورد استفاده از مواد مدرن، فرآیندها، و برنامه های کاربردی، به ویژه در مهندسی و فن آوری میشه. دوره معمولا پوشش توسعه مواد و فرآیندهای جدید، و همچنین. برخی از نمونه های دوره شامل مطالعه مواد صنعتی مانند فولاد، نیمه هادی، و فلزات سبک وزن.دوره های دیگر ممکن است متالورژی، علم شیمی، فیزیک مهندسی، مواد ساختاری، مهندسی در مقیاس نانو، و بیشتر باشد.

مزایای تکمیل کارشناسی ارشد در علوم مواد شامل درک و آشنایی با فن آوری های جدید، مواد، تکنولوژی نساجی، و دیگر جزئیات مربوط به درست دانش آموز. با درجه های پیشرفته، فارغ التحصیلان بهتر آماده برای ورود به حرفه انتخاب خود را با تجربه تر و آموزش و پرورش از رقابت خود هستند.

هزینه این دوره پیشرفته مطالعه از مدرسه به مدرسه و در سراسر مرزهای کشور متفاوت است. با این حال، با این تنوع در هزینه، هر دانش آموز باید قادر به پیدا کردن برنامه ای است که متناسب با نیازهای خود باشد.

بسیاری از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد در علوم مواد وجود دارد.این خدمات عبارتند از مشاغل مانند مهندس مواد، تحقیقات دانشمند، مهندس فروش فنی، مهندس پزشکی، سیستم های ساخت مهندس، و بیشتر. مهندسان مواد اغلب در استخراج، توسعه، تولید و فرآوری کار، و آزمایش مواد را در ایجاد بسیاری از محصولات استفاده می شود. این محصولات ممکن است نیمه هادی ها، باشگاه گلف، و یا تراشه های کامپیوتری باشد. توسعه مواد جدید است که اغلب یکی از اهداف اولیه این حرفه ای.

به منظور دریافت در این زمینه جالب و مدرن از مطالعه آغاز شده، بررسی لیست برنامه و فرم بخوره. با پر کردن فرم برای دریافت اطلاعات بیشتر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات مهندسی
  • علم مواد
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (117)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه