Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه کارشناسی های ارشد علوم (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در طراحی پارچه 2023

1 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در طراحی پارچه 2023

بررسی اجمالی

استادیار علوم است که فارغ التحصیل است که بعد از یک لیسانس علوم می آید. این درجه معمولا به حدود دو سال به پایان می رسد؛ با این حال، با برنامه های طولانی تر یا کوتاه تر، می توان زمان های مختلفی را انجام داد.

کارشناسی ارشد در طراحی نساجی چیست؟ دانش آموزانی که واجد شرایط ورود به کارشناسی ارشد در برنامه طراحی پارچه هستند اغلب به عنوان منطقه تمرکز خود را بافت، چاپ و یا knit انتخاب می کنند. بیشتر برنامه های مطالعه با تکنولوژی هدایت می شوند. از چاپ دیجیتال، ماشین آلات بافندگی و ماشین آلات بافندگی کامپیوتری، دانش آموزان معمولا قادر به ایجاد مهارت هایی هستند که بعدا می توانند به یک حرفه تبدیل شوند. حرفه ای ها در این زمینه ممکن است اغلب برای هدایت دانش آموزان، برای کمک به آنها در توسعه تکنیک های مناسب برای ایجاد حرفه ای بعد از مدرسه عالی، کمک کنند.

دانش آموزانی که این درجه را کسب می کنند، می توانند به خوبی سازماندهی شوند، با دیگران کار کنند و اغلب می توانند از برخی از فن آوری های پیشرفته تر طراحی پارچه استفاده کنند. این مهارت ها می توانند بسیار قابل فروش باشند و پس از فارغ التحصیلی می توانند به کار پایدار منجر شوند.

قیمت های شرکت کنندگان در طول سال ها تغییر می کند. ممکن است یک هزینه مشخص وجود نداشته باشد، بنابراین دانش آموزان باید تحقیق کنند که چه مقدار از آنها باید در انتخاب مدرسه خود پرداخت کنند.

دانش آموزان ممکن است بسیاری از حرفه های رقابتی زمانی که آنها یک کارشناسی ارشد در طراحی نساجی پیدا کنید. برای کسانی که کار را به عنوان طراح نساجی پیدا می کنند، مهم است که اعتماد به نفس داشته باشید و از مهارت های خود مطمئن شوید. به طور معمول، فارغ التحصیلان می توانند شغل را به عنوان تکنسین نساجی، تکنسین رنگ، طراح داخلی و یا طراح مد لباس پیدا کنند. دانش آموزان ممکن است در کسب و کار که در آن آنها قادر به استفاده از رایانه های بافت و یا مهارت های بافندگی رشد است.

بسیاری از دانشگاه ها این درجه را بخشی از برنامه درسی خود می دانند. علاوه بر این، برای کسانی که ممکن است دچار مشکل ساختن آن به محوطه دانشگاه شوند، ممکن است کلاسهای آنلاین موجود باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی پارچه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه