Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 35 کارشناسی های ارشد علوم (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در برنامه ریزی شهری و منطقه ای 2023

35 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در برنامه ریزی شهری و منطقه ای 2023

overview

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در شهری و برنامه ریزی منطقه ای درجه فوق لیسانس و یا پس از حرفه ای است که اغلب از طریق دانشگاه معماری ارائه شده است. این گزینه خوبی برای مردم علاقه مند به کار برنامه ریزی و یا سیاستی که در فضاهای شهری متمرکز است.

بسیاری از مردم ممکن است تعجب، "کارشناسی ارشد در شهری و برنامه ریزی منطقه ای چیست؟" این درجه است اغلب محور تحقیق و تساوی در بسیاری از رشته های آماده سازی دانشجویان برای یک حرفه ای در برنامه ریزی شهری و منطقه ای است. برنامه درسی از مدرسه به مدرسه متفاوت است، اما اغلب در محیط های اجتماعی، اقتصادی، و / یا فیزیکی است که فضاهای شهری و منطقه ای را تشکیل می دهند تمرکز خواهد کرد. ترم ممکن است هر دو فنی و نظری در طبیعت. ممکن است در مورد موضوعات در روش برنامه ریزی، تاریخ، امور مالی، قانون، نظریه و فرآیندهای سیاسی و تجاری رسم.

مزایای زیادی از تکمیل درجه کارشناسی ارشد وجود دارد.دانش آموزان می توانند به گسترش در آموزش و پرورش پیش از خود، که درب را به بسیاری از گزینه های جدید باز خواهد شد. این حداکثر انعطاف پذیری کار به عنوان آنها را از طریق حرفه خود حرکت رو به جلو فراهم می کند.

هزینه کارشناسی ارشد در برنامه ریزی شهری و منطقه ای به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود. محل سکونت، انتخاب مدرسه، برنامه های مورد نیاز، و طول مطالعه همه تاثیر کل هزینه.

فارغ التحصیلان می توانند به جلو به یک حرفه ای متنوع است که ممکن است در طیف وسیعی از مهارت ها و موضوعات تمرکز کنید. شغل ممکن است در سیاست و برنامه ریزی استراتژیک، تحقیق و تجزیه و تحلیل، پیاده سازی سیاست و مدیریت، معماری، و طراحی شهری تمرکز می کنند. حرفه ای به انواع اهداف را اعمال مهارت های خود را. این ممکن است برنامه های تاریخی حفظ، برنامه های محله، استراتژی های نظارتی، توسعه پایدار، و یا برنامه های شهری در مقیاس بزرگ باشد.همچنین بسیاری از انواع کارفرمایان که برنامه ریزان استخدام، از شهرداری ها و نهادهای دولتی به معماری و برنامه ریزی شرکت های خصوصی وجود دارد.

با مزایای بسیاری را برای به دست آوردن این مدرک، دانش آموزان علاقه مند باید در تکمیل تحصیلات خود را از حق دور آغاز شده است. گام اول به برنامه های تحقیقاتی و درخواست آنلاین. خوشبختانه، این فرایند ممکن است مناسب و نسبتا-رایگان بدون هیچ زحمتی. فهرست برنامه ما و فرم سرب منابع بسیار خوبی برای شروع هستند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • مطالعات معماری
 • برنامه ریزی شهری و منطقه ای
fields_of_study
 • مطالعات معماری (35)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format