Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 92 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در انرژی 2023

92 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در انرژی 2023

overview

یک استاد رشته علوم پس از دوره متوسطه است که می تواند به دست شما برسد پس از اتمام تحصیل در رشته کارشناسی. تقریبا دو سال تحصیلی تمام وقت طول می کشد و بازاریابی خود را به عنوان یک کارمند آینده نگر به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

کارشناسی ارشد در انرژی چیست؟ تولید و مصرف انرژی یک حوزه در حال رشد است و به همین علت افراد مستقل می توانند با آن رشد کنند. کارشناسی ارشد در انرژی به طور کلی بر مدیریت انرژی و همچنین پایداری انرژی تمرکز دارد. به طور معمول مباحث مانند امور مالی، تکنولوژی و روش سنجش کمی در زمینه انرژی، و نیز جزئیات فنی مانند تولید انرژی و نگهداری از این سیستم ها را پوشش می دهد.

کار به سمت یک مدرک کارشناسی ارشد انرژی به شما این امکان را می دهد که بیش از آنچه که در زمینه مهارت های حرفه ای مانند ارزیابی ریسک است، یاد بگیرید. این نیز به طور کلی مهارت هایی را ارائه می دهد که می توانند در زندگی شخصی شما، از جمله مدیریت زمان و سازمان، به شما کمک کنند.

هزینه یک برنامه درجه وابسته به مدرسه ای است که انتخاب می کنید. با مدرسه تماس بگیرید تا تخمین تقریبی از هزینه درگیر و هزینه آن را پوشش دهد.

شغل در انرژی رشد می کند و به عنوان تغییرات بازار و فن آوری تغییر می کند، اما یک کارشناسی ارشد انرژی می تواند به شما اجازه می دهد تا در هر جهت از آن استفاده کنید. شما باید برای تعداد زیادی موقعیت در بخش خصوصی در یک شرکت انرژی، مانند مدیر فروش و بازاریابی، حرفه ای طراحی، حسابداری و امور مالی و غیره واجد شرایط باشید. در عوض، شما می توانید انتخاب کنید که به عنوان یک مدیر برنامه ریزی و منطقه بندی برای منابع انرژی به کار دولت بپردازید. شما همچنین می توانید به عنوان یک نویسنده یا مربی آزاد به دنبال خود بیاورید یا به عنوان یک مشاور خود به کسب و کار خود بروید.

کارشناسی ارشد انرژی در هر کجا که هستید هستید. اگر دانشگاه یا دانشگاه محلی شما برنامه ای را دنبال می کنید، یک برنامه آنلاین یک جایگزین عالی است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات انرژی
  • انرژی
fields_of_study
  • مطالعات انرژی (92)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format