Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 33 کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) که در امنیت کامپیوتری 2023

33 کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در امنیت کامپیوتری 2023

بررسی اجمالی

برای دانش آموزان علاقه مند در فن آوری اطلاعات و ساخت یک تفاوت مثبت در جهان، امنیت کامپیوتر انتخاب حرفه عالی است. بیشتر و بیشتر کسب و کار در سراسر جهان شروع به توجه جدی به حوزه امنیت سایبری به عنوان آن را به حفاظت از اطلاعات سازمانی مربوط. اخذ کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر به دانش آموزان با استعداد لبه در یک میدان رقابتی است که تبدیل شدن به مهم تر هر روز.

کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر چیست؟ این یک کارشناسی ارشد که در حمایت از سیستم های اطلاعاتی از جمله کامپیوتر، شبکه و و گوشی های هوشمند از تهدید هکرها و دیگر افراد غیر مجاز متمرکز است. این درست را پوشش می دهد حفاظت از نه تنها اطلاعات است که بر روی رایانه ها و شبکه های موجود، بلکه حفاظت از تجهیزات فیزیکی است.حفاظت از اطلاعات سیستم از طریق روند درخواست اقدامات امنیتی برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی، صداقت و امنیت داده ها به دست آورد.

مزایای بسیار عالی به درآمد کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر وجود دارد. فن آوری اطلاعات به عنوان یک کل یک میدان در حال رشد است که تبدیل شدن به مهم تر هر روز است. حرفه ای پر سود و آینده اثبات در انتظار دانش آموزان که به اندازه کافی اختصاص داده شده برای تکمیل این دوره به چالش کشیدن از مطالعه.

هزینه به دست آوردن کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر بستگی دارد بسیاری از عوامل مختلف است. این کشور که در آن دوره خود را از مطالعه، طول طرح درجه شما را کامل، و نوع موسسه شرکت می کنید همه تاثیر بر هزینه کل از درجه. دانش آموزان آینده نگر باید تحقیقات گسترده در دانشگاه های مختلف علاقه انجام دهد برای دریافت یک ایده بهتر از هزینه.

دانش آموزانی که کسب کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر در تقاضای بالا در هر دو بخش دولتی و خصوصی می باشد. شما نمیتوانید حرفه ای به عنوان یک تحلیلگر پزشکی قانونی، یک مهندس امنیت شبکه و یا یک حسابرس امنیتی در نظر بگیرند. این که آیا شما علاقه مند در کار در هوش دولت، شرکت های بزرگ آن، و یا شروع شرکت خود، کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر هستند یک راه عالی برای شروع یک حرفه ای پر سود در فن آوری اطلاعات است.

اگر شما یک دانش آموز آینده نگر که علاقه مند در به دست آوردن کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر است می باشد، هیچ زمانی بهتر به این زمینه سودآور و در حال رشد وجود دارد. نهادهای سراسر جهان است که می تواند شما را با آموزش و پرورش است که شما را برای یک عمر خدمت ارائه وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • امنیت کامپیوتری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (33)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه