Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 13 کارشناسی های ارشد علوم انسانی (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در مطالعات کلاسیک 2023

13 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات کلاسیک 2023

بررسی اجمالی

استاد هنر (MA) یک درجه فارغ التحصیلی در سطح اول است که به کسانی که در علوم انسانی یا علوم اجتماعی مطالعاتی انجام می دهند برای افزایش دانش در یک موضوع خاص است. این مدرک لیسانس در مقطع کارشناسی و قبل از تحصیلات دکترا است.

مؤسسه مطالعات کلاسیک چیست؟ این درجه بر مطالعات و مطالعات ادبیات، فرهنگ و زبان یونان و روم باستان تمرکز دارد. این ممکن است شامل مطالعات باستانی خاور نزدیک نیز باشد. روش کار میتواند شامل روشهای تحقیقاتی، تاریخ قدیم یونان و روم، یهودیت، مسیحیت و مصر باشد. بسته به تمرکز مطالعه، ممکن است دوره های اضافی در لاتین، یونان باستان، فلسفه، باستان شناسی و تاریخ ارائه شده باشد.

دانش آموزانی که مأموریت خود را در مطالعات کلاسیک دنبال می کنند، مهارت های تحقیقاتی مورد نیاز برای نشریات و سخنرانی های علمی را دریافت می کنند. آنها همچنین مهارت های تفکر انتقادی را توسعه می دهند که به خوبی در دانشگاه ها و خارج از آنها به کار می روند. از آنجایی که این نوع برنامه تاکید زیادی بر بیانات نوشته شده و دهان دارد، مهارت های ارتباطی نیز بهبود می یابد.

هزینه این نوع برنامه می تواند بین نهادها تغییر کند، با توجه به موقعیت مکانی و طول مدت برنامه، به مجموع می رسد. دانش آموزان علاقه مند باید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران برنامه تماس بگیرند. برنامه ها ممکن است بین یک تا سه سال طول بکشد.

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد در برنامه های مطالعات کلاسیک ممکن است بعد از کسب مدرک تحصیل در مقطع دکتری تحصیل کنند. آنها اغلب محققان، محققان، استادان و استادان دانشگاه می شوند. آنها همچنین می توانند موقعیت مکانی را در مدارس متوسطه یا کالج های محلی کسب کنند، روزنامه نگاران یا سردبیران برای نشریات و یا یافتن موقعیت به عنوان بایگانی یا آرشیو موزه موظف شوند. شرکت های باستان شناسی غالبا استخدام مشاوران و کلاسیست هایی هستند که در این زمینه آموزش دیده اند.

برنامه های مطالعات کالسیک در MA در سراسر دانشگاه های دانشگاهی یافت می شود. بسیاری از آنها به صورت آنلاین در دسترس هستند، که امکان انعطاف پذیری بیشتر برنامه و محل را فراهم می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات علوم انسانی
 • مطالعات کلاسیک
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه