Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 255 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در مطالعات هنر 2023

255 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات هنر 2023

بررسی اجمالی

یکی از متنوع ترین جنبه های فرهنگ بشر خلاقیت و ابتکار است که در قالب هنرهای مختلف به نمایش گذارده می شود. ادبیات، مد و طراحی بصری و مفهومی که در برنامه های سطح کارشناسی ارشد در سراسر جهان مورد مطالعه قرار می گیرد به دانشگاهیان امروز کمک می نماید تا با یادگیری از گذشته رشد و پیشرفت کنند.

با وجودی که این سوال“ درجه MA در هنر چیست”به نظر سوال ساده ای می رسد، اما پاسخ آن پیچیده تر از آن چیزی است که بیشتر مردم تصور می کنند. ده ها درجه کارشناسی ارشد مختلف وجود دارد که تحت عنوان هنر طبقه بندی می شود و هر یک از پیشینه پرافتخاری برخوردار است. همانگونه که علوم مبتنی بر حقایق قابل سنجش و میزان نمایی است، هنر بر خلاقیت و قیاس های تاریخی استوار است. همچون درجات کارشناسی ارشد در علوم، تحصیلات کارشناسی ارشد در هنر دوره-محور یا پژوهش-محور است. بسیاری از درجات تحصیلی هنر مستلزم تکمیل نمونه کارهایی است که در موضوع خاصی صورت پذیرفته است.

بسیاری از سمت هایی که مستلزم درجات تحصیلی در حوزه هنر هستند با در دست داشتن درجه کارشناسی قابل دستیابی می باشند، لیکن پیشرفت در این حوزه ها به طور معمول نیازمند تحصیلات بالاتر است. با مطالعه بیشتر در زمینه هنر، فرصت های شغلی بیشتری گشوده می شود.

هزینه درجه کارشناسی ارشد در رشته های هنر متفاوت است و به طور گسترده ای بستگی به رشته مورد نظر دارد، به علاوه این که در دانشجو کدام موسسه دانشگاهی دانشجو ثبت نام می نماید. از آنجا که هزینه یکی ازعوامل تعیین کننده در انتخاب دانشگاه است، عاقلانه آن است که با هر یک از دانشگاه ها یا آکادمی ها به طور مستقل صحبت کنید تا از حدود قیمت آگاهی یابید. برخی از کارفرمایان هزینه تحصیلات کارشناسی ارشد را می پردازند تا دانش کاربردی کارمندان خود را افزایش بخشند.

بسیاری از رشته های کارشناسی ارشد به شکلی خاص و متناسب با برخی صنایع معین طراحی گردیده اند و این بدان معناست که یافتن شغلی در زمینه هنرهای تجسمی، معماری و طراحی با اخذ MA در حوزه مورد نظر احتمالاً آسان تر خواهد بود.

به منظور اطلاع از مزایای درجه MA در هنر در نخستین گام دانشگاه موردنظر خود را به صورت آنلاین جستجو کنید. صدها برنامه و دانشگاه متعدد در سرتاسر جهان وجود دارد که فرصت های یادگیری آنلاین را ارائه می کنند و بنابراین اکنون اشتغال به تحصیل در مقاطع تکمیلی از هر زمان دیگری ساده تر است. اخذ درجه کارشناسی ارشد که شما را در محیط کار برجسته تر خواهد ساخت، به تاخیر نیندازید. در زیر برنامه تحصیلی خود را جستجو کنید و با تکمیل فرم نمونه به طور مستقیم با دفتر پذیرش دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل نمائید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات هنر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (255)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط