Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 59 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در مطالعات مسیحیت 2023

59 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات مسیحیت 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد در رشته هنر توسط هزاران نفر از دانش آموزان در سراسر جهان هر سال دنبال کرد. همچنین به عنوان یک MA شناخته شده است، این درجه کارشناسی ارشد اغلب طول می کشد حدود یک تا دو سال برای تکمیل. آنها در بسیاری از زمینه های مختلف، از جمله مذهب ارائه شده است.

بنابراین دقیقا همان چیزی است کارشناسی ارشد مطالعات مسیحی است؟ این درجه شامل مطالعه یکی از بزرگترین ادیان جهان، که دارای میلیاردها پیروان سراسر جهان است. دانش آموزان ممکن است تاریخ مسیحی، الهیات، و فلسفه، و همچنین تفاوت های بین فرقه های مختلف و تفاوت های فرهنگی متنوع در مسیحیت در سراسر جهان مطالعه است. مباحث دیگر ممکن است شامل ادبیات مسیحی و هنر، و همچنین آموزش وزارت. شناسایی با ایمان خاص لزوما مورد نیاز برای یک مدرک در مطالعات مسیحی است.

تعدادی از مزایای در دسترس کسانی که با درجه در مطالعات مسیحی هستند.دانش آموزان احتمالا برای پیدا کردن که تعدادی از مهارت های ممکن است افزایش یافته است، از جمله حل مسئله، تفکر انتقادی، ارتباطات، و قدرت رهبری. علاوه بر این، کسانی که با مدرک کارشناسی ارشد یک مزیت ارزشمند در جستجوی خود را برای اشتغال است.

هزینه درآمد کارشناسی ارشد مطالعات مسیحی از برنامه به برنامه متفاوت است. دانش آموزان باید به دقت تحقیق موسسات که در آن علاقه مند هستند به طوری که آنها می توانید یک طرح مالی برای مطالعات خود را ایجاد کنید.

تعدادی از مشاغل مختلف را می توان با فارغ التحصیلان از یک برنامه کارشناسی ارشد مطالعات مسیحی را دنبال کرد. بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به وزیران یا کشیش از ادیان مربوطه می باشند، مشغول به کار در کلیساها، موسسات خیریه و سازمان های دیگر ایمان غیر انتفاعی. دیگران پیدا کردن کار در مشاوره و یا وزارت در بیمارستان ها، فرودگاه ها، و یا حتی نظامی است. کسانی که نمی خواهید به دنبال فرصتهای شغلی در وزارت می تواند تبدیل به مورخان، نویسندگان، تحلیلگران، فعالان، و یا مشاوران.

اگر شما می خواهم برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات مسیحی، شروع کن. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • الهیات
  • مطالعات مسیحیت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (59)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه