Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 56 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در مطالعات مذهبی 2023

56 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات مذهبی 2023

بررسی اجمالی

سود اصلی در مطالعات دینی یک انتخاب عالی برای افرادی که می خواهید برای کمک به دیگران و تلاش برای ایجاد جهان به مکانی بهتر است. دانش آموزانی که با تحصیل در رشته مطالعات مذهبی فارغ التحصیل می تواند کار را برای حل درگیری های مذهبی، ارائه خدمات مشاوره و آموزش دیگران صبر، همدردی و درک.

دانش آموزان آینده نگر معمولا بپرسید، چه کارشناسی ارشد مطالعات مذهبی است؟ این یک فرصت برای مطالعه بیشتر ادیان جهان از جمله متون و کار از چهره های مهم دینی است. دانش را می توان برای کمک به حل و فصل اختلافات و بهبود روابط بین مردم ادیان مختلف.

آنها تعدادی از مزایای درآمد کارشناسی ارشد مطالعات مذهبی هستند. یکی این است که دانش آموزان اغلب توسعه افزایش همدلی از آنجایی که آنها به نظر بسیاری از ادیان در معرض.همدلی می تواند یک مهارت بسیار مهم در جهان به طور فزاینده پیچیده امروز، و یک ویژگی مهم است که pursing کار در زمینه های خاصی.

هزینه یک استاد در مطالعات دینی از یک دانشگاه به دانشگاه و کشور به کشور دیگر متفاوت است. به منظور درک هزینه دقیق ثبت نام، داوطلبان باید از مدارس که در آن علاقه مند هستند تماس بگیرید.

پس از اتمام کارشناسی ارشد مطالعات مذهبی، فارغ التحصیلان می توانند به کار در طیف متنوعی از زمینه های پیدا کردن. یک راه معمولی است برای تبدیل شدن به یک وزیر. دیگران آموزش و پژوهش شغل دنبال کنند. مشاوره، خدمات اجتماعی موقعیت و جامعه و رفاه کار جایگزین های دیگری برای مردم با درجه کارشناسی ارشد در مطالعات مذهبی هستند. موقعیت سیاستگذاری دولت یکی دیگر از مسیر شغلی ممکن است.

مدارس فوق العاده در بسیاری از کشورها که ارائه مدارک تحصیلی پیشرفته در مطالعات دینی وجود دارد. پایگاه داده گسترده ما یک محل عالی برای دانش آموزان آینده نگر برای شروع تحقیق در طیف گسترده ای از گزینه های می باشد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • الهیات
  • مطالعات مذهبی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (56)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه