Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 115 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در مطالعات فرهنگی 2023

115 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مطالعات فرهنگی 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد هنر را می توان در تعدادی از زمینه های هنر، علوم و علوم انسانی به دست آورد. این برنامه ها در زمان اتخاذ شده به طور کامل متفاوت است، اما اکثر دانش آموزان می توانند در سه سال یا کمتر به پایان برسند.

مؤسسه مطالعات فرهنگی چیست؟ این برنامه ها به طور عمده در خدمت دانشجویانی است که علاقمند به فرهنگ خاص و توسعه گذشته و حال خود هستند. کلاس ها موضوع های مختلف را پوشش می دهند و ممکن است شامل مطالعات زبان، روش تحقیق و تجزیه و تحلیل ادبی باشد. برخی از دوره ها ممکن است بر تاریخ و سنت های فرهنگ خاص متمرکز شوند، در حالی که دیگران می توانند در مسائل جاری، اقتصادی و اقتصادی بیشتر دقت کنند. کلاس ها همچنین ممکن است به رسانه های مهم هنری فرهنگ، از جمله ادبیات، موسیقی، تئاتر و سینما وارد شوند.

مطالعات فرهنگی می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مهارت هایی را که در محل کار و همچنین در دنیای واقعی مهم هستند، توسعه دهند. این مهارت ها ممکن است شامل ارتباط بین فرهنگی، آگاهی ژئوپلیتیک، درک زبان و بسیاری از ویژگی های مفید دیگر باشد.

چه چیزی ممکن است برای یک برنامه کارشناسی ارشد پرداخت شود بستگی به تعدادی از عوامل، مانند تمرکز بر درجه و محل دانشگاه. تماس با اداره پذیرش راه خوبی برای جمع آوری این اطلاعات است.

در جبهه حرفه ای، تعدادی از گزینه های موجود برای دانش آموزانی که مؤسسه مطالعات فرهنگی را کسب می کنند وجود دارد. بسیاری از شرکت ها به دنبال استخدام افرادی با این زمینه آموزشی برای کارکرد مدیران برنامه و تحقیق و توسعه هستند. فارغ التحصیلان با تمرکز زبان می توانند برای کار در سطح بین المللی به عنوان دستیار مدیران بازاریابی و دستیار مدیران ارتباطات نگاه کنند. همچنین ممکن است برای معلمان در تمام سطوح آموزش و همچنین موقعیت در موزه ها و ظرفیت های نوشتاری مختلف وجود داشته باشد.

کسب مدرک فوق لیسانس یک گام عالی برای هر کسی است که علاقه مند به یادگیری و کار در فرهنگ های منحصر به فرد است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات فرهنگی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (115)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه