Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 23 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در مردم شناسی 2023

23 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مردم شناسی 2023

overview

دانش آموزانی که علاقه مند به کسب درآمد آموزش عالی پس از دریافت مدرک کارشناسی خود هستند ممکن است از ثبت نام در کارشناسی ارشد برنامه 'ها بهره مند شوند. درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد به طور معمول در یک تا دو سال به دست آورده.

MA در انسان شناسی چیست؟ آزادانه تعریف شده، انسان شناسی که به مطالعه رفتار انسان و اکتشاف از تم های فرهنگی و اجتماعی در یک جامعه است. این استاد برنامه 'خواهد به مطالعات فرهنگ و ارتباطات به تکامل انسان و زیست شناسی، زبان، معماری، هنر، موسیقی و زندگی انسان شیرجه رفتن. دوره های آموزشی را پوشش مردم چگونه در مورد جهان مهاجرت، بخش های مختلف جهان و فرهنگ متفاوت آن، و تکامل نوع بشر.

دانش آموزانی که انتخاب کنید برای دریافت کارشناسی ارشد خود را در این زمینه دانش است که می تواند آنها را در خارج از محیط دانشگاه بهره مند شوند به دست آورید. این شامل مهارت در خواندن تحلیلی، توجه به جزئیات، نگهداری سوابق دقیق و تفکر انتقادی.اکثر دوره خواهد احتمالات تاریخی و اصول بیولوژیکی که حاکم بر وضعیت کنونی بشریت و همچنین تاریخ غنی خود را پوشش میدهد. دانشجویان همچنین قوانین اساسی وراثت و پیامدهای آن بر جمعیت و جامعه یاد بگیرند.

هزینه های ثبت نام و شهریه دوره ها را در مدرسه و که در آن مرکز قرار گرفته است بستگی دارد. دانش آموزان علاقه مند باید به طور مستقیم به موسسه تماس بگیرید تا در صورت پیدا کردن برنامه مناسب برای نیازهای هدف شغلی خود است.

در حالی که بسیاری از برنامه فارغ التحصیلان به طور سنتی به در به کار در موسسات آموزش عالی به عنوان یک محقق یا معلم هستند، بسیاری از گزینه های شغلی دیگر در دسترس برای انسان شناسان آموزش دیده وجود دارد. پس از اتمام کارشناسی ارشد خود را، فارغ التحصیلان می توانند در به کار در آزمایشگاه انسان شناسی فیزیکی، در سایت های باستان شناسی، در موزه ها یا در مناطق علوم اجتماعی است. بازار برای انسان شناسان فرهنگی نیز به عنوان تقاضا برای افزایش تحقیقات انسانی و رفتاری گسترش است.

بسیاری از موسسات ارائه کلاس های آنلاین با ماژول های آموزش از راه دور برای حمایت از دانش آموزان با دسترسی محدود به تاسیسات. همچنین بخشی از زمان و برنامه های تمام وقت به را انتخاب کنید که از آن ارائه انعطاف پذیری بیشتر وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • مردم شناسی
fields_of_study
  • علوم اجتماعی (23)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format