Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 کارشناسی های ارشد علوم انسانی (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در فرانسه 2023

6 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در فرانسه 2023

overview

مدرک کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد هنر، درجه مشترک اعطا شده توسط موسسات آموزش عالی است. در اکثر موارد، MA برای مطالعات در زمینه های مانند تاریخ، انگلیسی، زبان شناسی و هنر اعطا کرد. معمولا، MA است پس از دریافت مدرک کارشناسی در یک میدان مشابه به دست آورد.

MA در فرانسه چیست؟ کارشناسی ارشد در فرانسه شامل یک رویکرد چند وجهی برای یادگیری در مورد فرهنگ فرانسه، زبان و تاریخ. هدف از مدرک کارشناسی ارشد در فرانسه است به آموزش دانش آموزان در مورد جنبه های مختلف فرهنگ فرانسه، اغلب از طریق قدردانی از رسانه ها، هنرهای تجسمی، ادبیات و مطالعات تاریخی. اغلب، در رشته زبان فرانسه شامل نوشتن یک پایان نامه یا تحقیق مقاله به زبان انگلیسی یا فرانسه، بسته به مسیر گرفته شده در درجه. بسیاری از برنامه های ارائه انتخاب غلظت در آهنگ های مانند ادبیات تطبیقی، فرهنگ فرانسه و یا تاریخ.

کارشناسی ارشد در فرانسه اجازه می دهد تا دانش آموزان به دست آوردن درک عمیق از ادبیات فرانسه و به استاد مهارت های زبانی خود فرانسه به سطح بالا است. از طریق مطالعه فرهنگ و تاریخ فرانسه، دانش آموزان می توانند رویدادهای جهان و اتصالات زبانی بافت.

هزینه های مالی از MA در فرانسه متفاوت است، بسته به که نهاد انتخاب شده است. برخی از برنامه های تنها یک سال گذشته و دیگران می تواند به سه سال طول بکشد، که می تواند هزینه های مالی از برنامه تأثیر بگذارد.

کسانی که با کارشناسی ارشد در فرانسه می توانید انتظار برای کشف طیف گسترده ای از فرصت های شغلی. بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به دنبال آموزش عالی و مطالعه برای دکترا در فرانسه، که می تواند به شغل تدریس دانشگاهی منجر شود. مناطق دیگر مورد علاقه برای کسانی که با MA در فرانسه شامل موقعیت دیپلماتیک، مشاغل دولتی و دیگر فرصت های شغلی مانند.

دوره های آنلاین هستند یک راه خوب برای دنبال MA در فرانسه.آنها را انعطاف پذیری را به کار از هر نقطه و برنامه درسی در سراسر تعهدات دیگر. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • زبان های خارجی
 • فرانسه
fields_of_study
 • زبان های خارجی (6)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format