Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 98 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در زبان های خارجی 2023

98 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در زبان های خارجی 2023

overview

مدرک فوق لیسانس هنرهای البته پیشرفته مطالعه غیر علمی است که می تواند فرصت های جدید و هیجان انگیز برای فارغ التحصیلان فراهم است. مدرک کارشناسی ارشد به طور معمول در یک یا دو سال به اتمام است، و آن می تواند یک راه بسیار عالی برای مردم به سرعت بخشیدن به حرفه خود.

MA در زبان چیست؟ کارشناسی ارشد هنر در زبان برنامه ای است که در مطالعه زبان های مختلف بین المللی، و همچنین به عنوان فرهنگ و تاریخ این کشور که در آن سرچشمه تمرکز است. از تجزیه و تحلیل زبان های باستانی به ریشه جزئیات یک زبان، دانش آموزان می توانند در یک منطقه خاص و یا کشور مورد علاقه تمرکز، و یا یک رویکرد گسترده تر. هنگامی که فارغ التحصیل، دانش آموزان تبدیل خواهد شد استادان بیش از زبان هنر و علم کاملی از درست دارند.

چرا انتخاب به دنبال MA در زبان یا زبان شناسی؟افرادی که این زمینه را انتخاب کنید یک اشتیاق برای درک و برقراری ارتباط با مردم از سراسر جهان است. فارغ التحصیلان که MA در زبان دریافت به طور کلی فرصت های بیشتری را با فرصتی برای کسب دستمزد بیشتر است. مهمتر از همه، دانش آموزان می توانند برای مطالعه درست است که آنها در مورد پرشور، و بسیاری قادر به توسعه ارتباطات پیشرفته با نژاد بشر است.

هزینه اخذ کارشناسی ارشد هنر در رشته زبان اغلب مشروط به آن مدرسه به دانش آموز برای شرکت انتخاب می کند. قیمت شهریه متفاوت بسته به این که کشور دانش آموز تصمیم می گیرد به دنبال آموزش و پرورش. بسیاری از مدارس در سراسر جهان کمک هزینه تحصیلی و برنامه های کمک مالی، که می تواند کمک کند تا آموزش های پیشرفته مقرون به صرفه تر ارائه دهد.

با کارشناسی ارشد هنر در رشته زبان، فارغ التحصیلان می توانید انتظار برای پیدا کردن موقعیت در دسترس در سراسر جهان.از مفسران و مترجمان، به معلمان و اعضای نخبگان شرکت ها، افراد مبتلا به MA در زبان می تواند تخصص خود را در زمینه های مختلف استفاده کنید. سایر مشاغلی که در استفاده از این بسیار پس از درجه به دنبال شامل تدارکات و توزیع، مد، مسافرت، و خدمات دیپلماتیک.

در حال حاضر، دانش آموزان می توانند به راحتی برای یک مدرسه به انتخاب خود آنلاین اعمال می شود. فارغ التحصیلان زبان های آینده نیز می تواند مشخص است که منطقه از زبان آنها می خواهم به مطالعه و درخواست آنلاین از طریق یک فرایند ساده. امروز درخواست برای کارشناسی ارشد در زبان با پر کردن یک فرم آنلاین ساده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • زبان های خارجی
fields_of_study
  • زبان های خارجی (98)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format