Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 46 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در زبان انگلیسی 2023

46 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در زبان انگلیسی 2023

بررسی اجمالی

MA (کارشناسی ارشد) کارشناسی ارشد به دانش آموزان فرصت به مطالعه زمینه های مختلف علوم انسانی. این شامل فلسفه، تاریخ، هنرهای زیبا، و زبان. MA به زبان انگلیسی یک گزینه عالی برای هر دو دانش آموزان محلی و بین المللی است.

MA به زبان انگلیسی چیست؟ بسیاری از برنامه اجازه می دهد دانش آموزان به خیاط دوره با توجه به تنظیمات خود را. کسانی که مایل به برای کارشناسی ارشد درخواست اغلب نیاز به یک لیسانس زبان انگلیسی، و دانشجویان بین المللی نیاز نمرات بالا در آزمون زبان انگلیسی. دوره های عمده ممکن است شامل در عمق در متون انگلیسی، مطالعه جهان انگلیسی نگاه کنید، و همچنین زمینه های تاریخی، سیاسی، فرهنگی و انگلیسی. برخی از برنامه های حتی از کارآموزی متمرکز و دوره های کارآموزی برای کسانی که مشاغل به دنبال در یک زمینه خاص تشکیل شده است.

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی امروز وجود دارد.از آنجا که زبان در سراسر جهان سخن گفته و در سراسر جهان در زمینه های کسب و کار، فن آوری، و علم مورد استفاده قرار غالبا، دانشجویان بین المللی فرصت برای به دست آوردن دانش کامل از زبان انگلیسی است که درب به بسیاری از مشاغل مختلف باز می شود. MA همچنین می توانید افرادی که در حال حاضر مشغول به کار برای پیشبرد در حرفه خود و یا دریافت افزایش کمک کند.

هزینه برنامه MA متفاوت تا حد زیادی در نهاد و کشور میزبان کلاس است. دانش آموزان باید تحقیق و تماس با مدارس خاص برای اطلاعات دقیق در مورد قیمت می باشد.

اکثر مردم فرض کنیم که تبدیل شدن به یک معلم دبیرستان تنها آینده شغلی برای کسی که با MA در زبان انگلیسی است. در حالی که آموزش است که قطعا یک گزینه، بسیاری از فرصت های شغلی دیگر در خارج وجود دارد. مردم می توانید انتخاب کنید به همکاری در بازاریابی موتور جستجو، بازاریابی محتوا، copywriting است، روزنامه نگاری، نوشتن، گزارش های خبری، و بیشتر.کسانی که با MA همچنین می توانید انتخاب کردن را به حرکت در آموزش و پرورش بیشتر برای رسیدن به دکترا.

دانش آموزان در سراسر جهان می تواند از فرصت های مساوی برای آموزش عالی با در نظر گرفتن دوره های آنلاین داشته باشد. گرفتن کلاس از طریق اینترنت همچنین باعث می شود این امکان را برای کارگران و سرپرستان برای به دست آوردن MA با ​​برنامه ریزی انعطاف پذیر. شما می توانید پایگاه داده ما برای پیدا کردن یک موسسه ارائه می دهد که آنچه شما نیاز دارید استفاده کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • زبان های خارجی
  • زبان انگلیسی
رشته های تحصیلی
  • زبان های خارجی (46)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه