Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 124 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در روابط بین الملل 2023

124 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در روابط بین الملل 2023

بررسی اجمالی

مدرک فوق لیسانس هنر می تواند کمک به فارغ التحصیلان به دست آوردن مزیت رقابتی در بازار کار رقابتی امروز. مدرک کارشناسی ارشد می تواند کمک به دانش آموزان ایستادگی کردن از دیگر نامزدها کار، و یا مدرک کارشناسی ارشد را می توان به عنوان یک سنگ پله قبل از اعمال به برنامه های سطح دکترا استفاده می شود.

MA در روابط بین الملل چیست؟ درجه های پیشرفته در روابط بین المللی دانش آموزان برای توسعه و پرورش روابط با مردم از سراسر جهان آماده می شود. در حالی که برخی از دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید تا در یک منطقه جغرافیایی خاص تمرکز، مانند مطالعات آسیایی یا آفریقایی، دیگران ممکن است یک مهارت متنوع تر را در زبان و توسعه بین المللی را دنبال کنند. دانش آموزان دانش امور جهانی، دیپلماسی، قانون و سیاست های بین المللی با به دست آوردن کارشناسی ارشد هنر در روابط بین الملل به دست آورید.

کسانی که مایل به شروع یک حرفه ای در روابط بین المللی از دست آوردن یک درجه بالاتر بهره مند شوند.افراد مبتلا به MA در روابط بین الملل از این توانایی به اکسل در صنعت با توجه به دانش و توانایی مهارت خود را در زمینه. هنگامی که تقاضا برای یک موقعیت در این صنعت بسیار رقابتی، کسانی که با کارشناسی ارشد هنر در روابط بین الملل ممکن است واجد شرایط بیشتر برای موقعیت های بالاتر در بخش.

هزینه مدرک کارشناسی ارشد در روابط بین الملل بستگی دارد که مدرسه به دانش آموز برای شرکت انتخاب می کند. جزئیات مانند که کشور مدرسه در و تاریخ ایجاد قرار گرفته است، همچنین یک اثر در قیمت شهریه را داشته باشد. برخی از دانش آموزان ممکن است واجد شرایط برای کمک های مالی برای کمک به هزینه های دانشگاهی.

افرادی که با MA در روابط بین الملل فارغ التحصیل ممکن است با برخی از مشاوران معتبر ترین سیاسی و شرکت در جهان کار می کنند.فرصت های شغلی شامل مواضع با شرکت های معتبر بین المللی و سازمان ها، دولت های داخلی و خارجی، موسسات مالی و بانکی، مشاوره، سازمان های پژوهشی، و بخش های منافع عمومی.

افرادی که به دنبال ادامه تحصیل خود را در زمینه روابط بین المللی باید در نظر اعمال به یک مدرسه آنلاین. برنامه های آنلاین ارائه فرصت های آموزش و پرورش پیشرفته به افرادی که برنامه مشغول است، در مناطق دور افتاده زندگی می کنند و یا به سادگی خواهید برای به دست آوردن مدرک خود را آنلاین. شروع به کار کنید امروز و درخواست MA در روابط بین الملل امروز با پر کردن یک فرم سرب ساده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم اجتماعی
  • روابط بین الملل
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (124)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه