Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 80 کارشناسی های ارشد علوم انسانی  (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در ادبیات 2023

80 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در ادبیات 2023

بررسی اجمالی

بسیاری از مشاغل در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی و نیاز به آموزش و پرورش کارشناسی ارشد برای به دست آوردن یک مزیت بیش از رقیب. برای کسانی که به دنبال برای ادامه تحصیل خود را در زمینه زبان انگلیسی، کارشناس ارشد ادبیات می تواند فقط بلیط برای پیشبرد در زندگی حرفه ای یا که راه را به دکترا.

MA در ادبیات چیست؟ کسانی که از طریق برنامه کارشناسی ارشد در متون مطالعه ادبیات از دوره های زمانی مختلف از جمله رنسانس، قرن 19، و 20 و 21 قرن خیابان بروید. دانش آموزان در مورد زمینه های اجتماعی و فرهنگی ادبیات یادگیری و به دست آوردن مهارت های پیشرفته در تجزیه و تحلیل انتقادی، ارتباطات، و تحقیقات است. بسته به نوع برنامه، افراد ممکن است ادبیات از چندین کشور تحصیل یا تمرکز بر نثر در یک زبان خاص. نوشته تواند هر چیزی از شعر و تئاتر قطعات به رمان و داستان کوتاه.معمولا یک استاد نیاز به یک پروژه تحقیقاتی یا پایان نامه نوشته شده است به منظور بهبود توانایی نوشتن.

MA در ادبیات مردم مهارت مفید است که می تواند در تمام جنبه های زندگی مورد استفاده قرار می دهد. خواندن انتقادی و تفسیر یک متن، نوشتن متقاعد کننده برای توجیه استدلال، و فکر از طریق ایده های با خلاقیت و بینش نه تنها افق فکری گسترش می یابد، اما فراهم می کند ابزار برای به انجام رساندن بسیاری از کارهای معمول در شرایط و مشاغل مختلف.

موسسات در سراسر جهان برنامه هایی که تا حد زیادی در هزینه متفاوت ارائه دهد. برای به دست آوردن اطلاعات دقیق قیمت گذاری، دانش آموزان چشم انداز باید تحقیق و تماس با مدرسه انتخاب کنند.

MA در ادبیات مردم با مهارت های لازم برای تدریس در سطح ثانویه فراهم می کند، دنبال فرصتهای شغلی در نوشتن و ویرایش، و یا به دست آوردن شغل در چاپ و نشر و یا روابط عمومی.درجه ادبیات به طور کلی به عنوان یک پایگاه گسترده ای برای بسیاری از مشاغل مختلف به جای آماده کردن دانش آموزان برای یک شغل خاص عمل می کند. بسیاری از مشاغل نیاز به مهارت های ارتباطی خوب هر دو در نوشتن و صحبت کردن. بنابراین، یک MA ادبیات می تواند به هر چیزی از مدیر هنر در خانه چاپ و نشر به گورو ارتباطات در یک سازمان دولتی منجر شود.

اگر شما علاقه مند در کسب MA در ادبیات هستند، فهرست پایگاه داده ما برای قرار دادن یک برنامه ای است که ارائه می دهد دوره ها و تمرکز مورد نظر شما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • ادبیات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (80)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه