Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 14 کارشناسی های ارشد علوم انسانی (کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر) که در آموزش بین الملل 2023

14 کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر برنامه ها که در آموزش بین الملل 2023

بررسی اجمالی

مدرک فوق لیسانس هنر می تواند پیشبرد اهداف آموزشی فردی و همچنین کمک به افزایش پتانسیل درآمد خود را. با کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش بین المللی، فارغ التحصیلان می توانند کار کنند برای ایجاد راه حل های بتنی به مشکلاتی که مربیان روبرو هستند در سراسر جهان.

پس چه MA در آموزش بین المللی است؟ دانش آموزان در این برنامه کشف و توسعه راه حل برای مسائل آموزش و پرورش به چالش کشیدن مانند نرخ تحصیل کم برای دختران در سراسر جهان، نحوه ارائه آموزش مؤثر سلامت در مناطق دور افتاده و روستایی که در آن است دسترسی کمی برای تمیز کردن آب یا پزشکی وجود دارد، و چگونه به ارائه مهارت های شغلی و آموزش به دانش آموزان محروم در بخش های نیازمند از جهان است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان می توانند برای ایجاد یک تعهد به تغییر چهره آموزش در سراسر جهان.

دریافت مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش بین المللی می تواند منافع بسیاری برای فارغ التحصیلان، مانند توسعه مهارت های رهبری موثر و به دست آوردن دانش و احترام به دیگر فرهنگ ها و آداب و رسوم دارند. با استفاده از آموزش و پرورش به عنوان یک ابزار کمک رسانی، بسیاری از دانش آموزان نیز می تواند کمک به زبان آموزان در سراسر جهان مهارت های محوری و آموزش به دست آوردن.

هزینه به دنبال یک استاد در آموزش و پرورش بین المللی می تواند به دانشگاه و طول برنامه آنها را دارد. بورس های تحصیلی و کمک های مالی ممکن است برای کمک به کاهش هزینه های این مدرک پیشرفته، و دانش آموزان تشویق می شوند تا با مدرسه بالقوه خود را به طور مستقیم برای یک لیست جزء به جزء از شهریه و هزینه هزینه.

با مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش بین المللی، فارغ التحصیلان می توانند اشتغال به کار با سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان از جمله یونیسف، یونسکو، و یا سپاه صلح را پیدا کنید.فارغ التحصیلان همچنین می توانید در مدارس در جوامع خود کار برای ترویج کمک رسانی آموزش و پرورش جهانی، مطالعه برنامه های خارج از کشور، و یا برای کمک به جذب دانشجویان بین المللی. افرادی دیگر ممکن است را انتخاب کنید تا خود را ایجاد طرح های آموزش و پرورش جهانی خود را.

اگر ترویج آموزش و پرورش و کار برای کمک به اصلاح و بهبود مدرسه تجدید نظر در سراسر جهان به شما، سپس شروع به فارغ التحصیل خود را آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • آموزش
 • آموزش بین الملل
رشته های تحصیلی
 • آموزش (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه