TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} کارشناسی های ارشد علوم 2‏ بهترین

یک استاد در علوم درجه کارشناسی ارشد است که می تواند بعد از مدرک کارشناسی دنبال شود. معمولا، کارشناسی ارشد با تمرکز بر علوم و ریاضیات را به دانش آموزان درک کاملی از یک موضوع خاص. این می تواند یک تا سه سال برای تکمیل این مطالعه است.

کارشناسی ارشد در گیاه شناسی چیست؟ به طور کلی، گیاه شناسی مطالعه علمی گیاهان است. این می تواند شامل یک نگاه طبقه بندی، توزیع، ساختار، ژنتیک، فیزیولوژی و یا بوم شناسی است. بعضی از دوره حتی ممکن است در زندگی گیاه در یک منطقه خاص، دوره زمین شناسی و یا زیستگاه تمرکز می کنند. یک استاد در گیاه شناسی اغلب دارای کار آزمایشگاهی و تحقیقاتی. دوره های مورد نیاز برای این درجه کارشناسی ارشد متفاوت در منطقه خاص از مطالعه و مدرسه شما مایل به حضور اما می تواند شامل بوم شناسی گیاهی، سیستماتیک گیاهی، فیزیولوژی گیاهی، قارچ، آناتومی گیاه رشد و مورفولوژی مقایسه گیاهان آوندی است.

پروژه های تحقیقاتی اغلب در طول این برنامه می تواند دانش آموزان را برای کار در زمینه های علمی آماده مورد نیاز است. کارشناسی ارشد در گیاه شناسی نیز سودمند است چرا که آن را بهتر می تواند دانش آموزان را به دنبال آموزش عالی.

هزینه مدرک کارشناسی ارشد بستگی به دانشگاه، رشته مورد مطالعه و مدت زمان از برنامه است. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های بالقوه از طریق تماس با مدرسه، و یا مدارس یاد بگیرند، شما علاقه مند به حضور هستند.

هنگامی که شما یک کارشناس ارشد گیاه شناسی به دست آورده اند، شما می تواند برای انواع مشاغل آماده شده است. محققان با این آموزش بر روی اغلب به کار در سازمان محیط زیست، با دولت، در صنایع بیوتکنولوژی و با موسسات آموزشی. شما ممکن است یک تیم تحقیقاتی عضویت و یا در یک نقش آموزش در یک دانشگاه. کار دقیق شما می توانید بر روی تجربه کار قبلی خود را و هر آموزش دیگر شما ممکن است بستگی دارد.

آیا این برنامه برای شما مناسب؟ استفاده از آسان است.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درگیاه شناسی Filter

کارشناسی ارشد گیاهشناسی

University of Johannesburg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 ترم ها ژانویه 2020 آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ

هدف اصلی کارشناسی ارشد در گیاه شناسی پایان نامه خردسال با دوره های درسی ارائه دانش و آموزش تخصصی پیشرفته در ضمن برآورده کردن الزامات یک مؤلفه تحقیق خاص است تا دانش آموزان بتوانند بر مهارت های تجربی و تکنولوژیکی لازم و مهارت های لازم در زمینه کاری مانند نوآوری تسلط داشته باشند. ، تصمیم گیری ، تفکر استراتژیک و مهارت های سازمانی. پایان نامه جزئی با کارشناسی ارشد رشته در گیاهشناسی شامل حداقل 120 اعتبار تحقیق در سطح 8 در قالب یک طرح تحقیقاتی است که به عنوان یک پایان نامه جزئی نوشته شده است.

کارشناسی ارشد در Ethnobotany

University of Kent, School of Anthropology & Conservation
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا کانتربری + {تعداد} بیشتر

Ethnobotany به طور متقارن بین رشته ای است، شامل دانش و استفاده از گیاهان و محیط زیست آنها در متن اهمیت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آنها است.