TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} درجه های MSc 9‏ برترین

اگر کشت گیاهان آبزی و حیوانات و گسترش توسعه کشاورزی آبی در اطراف تجدید نظر جهان را به شما، کارشناسی ارشد در آبزی پروری و شیلات ممکن است مورد علاقه شما باشد. این برنامه فوق لیسانس ارائه می دهد طیف گسترده ای از فرصت های اشتغال و گزینه های تحقیقاتی در جهان از زندگی دریایی.

شما ممکن است تعجب، چه کارشناسی ارشد در آبزی پروری و شیلات است؟ این برنامه آموزشی پیشرفته افراد با آموزش جامع و آموزش مورد نیاز برای سازمان، حفاظت و مصرف پایدار از منابع اقیانوسی مانند ماهی، پستانداران دریایی، سخت پوستان و گیاهان آبزی فراهم می کند. افرادی که این درجه کارشناسی ارشد دریافت می تواند کمک به بهبود سیستم های آبزی پروری در حال حاضر و کار برای توسعه راه های جدید و نوآورانه از ماهی های کشاورزی تحمل.

انتخاب به مطالعه آبزی پروری می تواند برای دانش آموزان مفید به عنوان آنها می توانند تفاوت در چگونه منابع دریایی به عنوان منابع سودآور برای مواد غذایی و سایر محصولات استفاده می شود. دانش آموختگان همچنین می توانید مهارت های ضروری مانند اکتساب داده ها و تفسیر یادگیری آنها به عنوان کشف چگونگی تعامل بین انسان و محیط زیست دریایی خود می تواند پیامدهای ماندگار در جهان و ذخایر دریا زندگی خود را داشته باشد.

هزینه به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در آبزی پروری و شیلات می تواند بسته به وضعیت ثبت نام خود را، دانشگاه خود را و میزان کمک های مالی دریافت می کنید متفاوت است. دانش آموزان را تشویق به تحقیق مدرسه آینده نگر خود را به طور مستقیم به منظور درک هزینه کامل از شهریه و هزینه.

افرادی که کارشناسی ارشد در آبزی پروری و شیلات دریافت می اشتغال به عنوان تکنسین های آبزی پروری به دست آوردن، کار در آب شیرین و مزارع دریایی مطالعه ماهی تغذیه، ژنتیک و پاتولوژی.دانش آموختگان همچنین می توانید تعمیر و نگهداری هچری و عمل، روش پرورش و پژوهش گونه نظارت. دیگر فارغ التحصیلان را انتخاب کنید به دنبال فرصت های شغلی با سازمان حفاظت، یا آنها ممکن است در خیابان از تحقیق و تدریس برای دانشگاه ها و کالج را انتخاب کنید.

اگر شما علاقه مند در به دنبال آنلاین درجه های پیشرفته است که کاهش اثرات زیست محیطی کشاورزی آبزی حمایت از توسعه آبزی پروری و شیلات شیوه های پایدار کمک خواهد کرد و، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

9نتایج درکشت آبی و شیلات Filter

کارشناسی ارشد 'S (کارشناسی ارشد) آبزی پروری و شیلات ورزشی اعمال درجه - تمام وقت

Sparsholt College Hampshire
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات بریتانیا اسپارسولت

حساب های آبزی پروری برای بیش از نیمی از عرضه ماهی برای مصرف انسان در حالی که ماهیگیری بزرگترین صنعت تک اوقات فراغت در انگلستان با ارزش بیش از 4000000000 £ در سال است. با تمرکز بر یک منبع پایدار مواد غذایی امن برای آینده و جمعیت با اوقات فراغت بیشتری موجود، دانش و آموزش پیشرفته توسط صنعت در این دو منطقه مورد نیاز است. شیلات ورزشی ارائه همپوشانی قابل توجهی موضوع ...

کارشناسی ارشد در حوزه آبزیان: آبزی پروری پایدار (نتایج نامگذاری شده درجه)

University of Stirling
پردیس دانشگاهی تمام وقت درخواست اطلاعات بریتانیا استرلینگ

به عنوان بخشی از روش بسیار انعطاف پذیر یادگیری، نتایج مقدماتی زیر ارائه می شود که همه آنها مسیری را به مدرک کارشناسی، دیپلم کارشناسی ارشد و گواهینامه فوق لیسانس ارائه می دهند. همه دانش آموزان برای اولین بار در مدرسه Aquaculture Sustainable ثبت نام می کنند و فرصت تغییر درجه در پایان بخش های بنیاد را می دهند. تمام راه های کسب مدرک تحصیلی شما به صورت تمام وقت یا متناوب امکان پذیر است.

کارشناسی ارشد در پاتوبیولوژی آبزی

University of Stirling
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات بریتانیا استرلینگ

مدرک کارشناسی ارشد پاتوبیولوژی آبی ما به شما یک فرصت منحصر به فرد برای مطالعه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های آبزی موجود در موجودات کشت داده می شود. شما در موسسه آبزی پروری، یکی از موسسات عالی در این زمینه مطالعه خواهید کرد. این موسسه بین المللی برای تحقیق و تدریس شناخته شده است و دارای بیش از 70 کارمند و 80 دانشجوی کارشناسی ارشد است. این مربیان در پاتوبیولوژی آبزی در حدود 40 سال در موسسه تدریس می شود و تنها مدرک فوق لیسانس از نوع خود در جهان است.

کارشناسی ارشد در آبزیان: آبزی پروری پایدار

University of Stirling
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات بریتانیا استرلینگ

مطالعه در موسسه معروف Aquaculture معروف - مرکز پیشرو بین المللی در تولید غذاهای دریایی پایدار و بزرگترین نوع آن در جهان است. این مؤسسه با همتایان متخصص و متخصص در سطح جهانی، در زمینه طیف وسیعی از چالش های جهانی که با صنعت و جامعه مواجه است، گرد هم می آید.

MSc / PGDip در آبزی پروری پایدار

University of St Andrews
آنلاین پاره وقت 18 - 60 ماهها سپتامبر 2020 بریتانیا سنت اندروز

PGDip / MSc در آبزی پروری پایدار ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره های نیمه وقت، یادگیری الکترونیکی، ماژول های سطح تحصیلات تکمیلی است که هدف آنها توسعه درک شناختی دانش آموزان از توسعه و اصول aquaculture است.

استاد در علوم و مدیریت دریایی و دریاچه (اقیانوس ها و دریاچه ها)

Vrije Universiteit Brussel
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 بلژیک بروکسل

برنامه کارشناسی ارشد بین المللی ارائه می دهد رویکرد چند رشته ای به سیستم های دریایی و دریاچه. این جنبه های فیزیکی، شیمیایی، زمین شناسی، زیست محیطی و اجتماعی را در هم می آمیزد و دانش آموزان را نیز در نظر می گیرد که ویژگی های محافظتی و پایداری را در نظر بگیرند.

Msc in aquaculture

Norwegian University of Life Sciences NMBU
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 نروژ مانند

ما دوره های آموزشی در زمینه پرورش ماهی، تغذیه ماهی و برنامه ریزی و طراحی گیاهان آکواریوم را ارائه می دهیم و شما می توانید بینش و دانش را در مورد چگونگی تاثیر این مولفه ها بر اثربخشی تولید و تأثیر آن بر عملکرد اقتصادی به دست آورید.

کارشناسی علوم در محیط زیست تکاملی ماهی ها

Linnaeus University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد کالمر

استاد علوم در بوم شناسی تکاملی ماهی ها چند رشته ای است و بر دانش دانش آموزان در بوم شناسی، تکامل و زیست شناسی ارگانیسم است تا بتواند تنوع زیستی در میان ماهیان را مورد بررسی و درک قرار دهد. در طول سال اول، دانش آموزان به جنبه های سنتی زیست شناسی ماهی ها نظیر سیستماتیک، طبقه بندی و توزیع و موضوعات پژوهشی فعلی در بوم شناسی ماهی، از جمله استراتژی های زندگی تاریخی، رفتار و سازگاری تکاملی، معرفی می شوند. دانش آموزان همچنین به نحوه رفتار افراد، جمعیت ها و گونه ها با تغییرات مکانی و زمانی در محیط، از جمله تغییرات اقلیمی و فعالیت های انسانی مانند اصلاح زیستگاه و ماهیگیری تأثیر می گذارند.

کارشناسی ارشد علوم آبزیان

Ghent University - Faculty of Bioscience Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات بلژیک گنت

کارشناسی ارشد آبزی پروری، که در سال 1991 در دانشگاه گنت تاسیس شده است، یک برنامه دائما در حال تحقق را ارائه می دهد که یک رویکرد وسیع رشته ای را با آموزش های مبتنی بر تحقیق دراز می کند.