TAHSILATEARSHAD.COM

‏ مروری بر تمامی درجه های MSc در نروژ را کشت آبی و شیلات 2019/2020‏

کارشناسی ارشد مخفف کارشناسی ارشد. این یک کارشناسی ارشد 'ها آموزشی کارشناسی ارشد توسط دانشگاه در تعداد گسترده ای از سازمان ملل داده شده است. درجه است به طور معمول برای در علوم و گاهی اوقات در علوم اجتماعی مورد مطالعه قرار.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در آبزی پروری و شیلات یک فرصت برای پیوستن به پروژه های توسعه در سراسر جهان در صنایع به طور مستقیم به آبزی پروری مرتبط دریافت کنید. فرصت های شغلی از کارشناسی ارشد در آبزی پروری و شیلات شامل تولید خوراک، دارو و واکسن برای ماهی.

در منتهی الیه شرقی و در واقع - - از سه کشور اسکاندیناوی نروژ غربی است، شمالی. نروژ است که به خوبی برای مناظر شگفت انگیز و متنوع آن شناخته شده است. fjords در غرب کشور ورودی باریک طولانی، کنار در هر دو طرف توسط کوه های بلند که در آن دریا نفوذ دور داخلی هستند. مسئولیت نهایی برای آموزش و پرورش با وزارت نروژی آموزش و پژوهش نهفته است.

‏ برترین های دوره های MSc در نروژ 2019/2020‏ کشت آبی و شیلات

1نتایج درکشت آبی و شیلات, نروژ Filter

Msc in aquaculture

Norwegian University of Life Sciences NMBU
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 نروژ مانند

ما دوره های آموزشی در زمینه پرورش ماهی، تغذیه ماهی و برنامه ریزی و طراحی گیاهان آکواریوم را ارائه می دهیم و شما می توانید بینش و دانش را در مورد چگونگی تاثیر این مولفه ها بر اثربخشی تولید و تأثیر آن بر عملکرد اقتصادی به دست آورید.