TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} درجه های MSc 5‏ برترین

در اکثر کشورها، کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد، درجه پیشرفته دو ساله است. این می تواند آموزش بیشتر از آنچه که در سطح لیسانس علم به دست آورده است فراهم کند و ممکن است دانش آموز را در زمینه کار خود پیشرفت دهد.

کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی چیست؟ این درجه کارهای آموزشی را ارائه می دهد که بر طراحی، برنامه ریزی، نظارت و مدیریت کلی انواع سیستم های مرتبط با کشاورزی متمرکز است. در یک برنامه معمول، ممکن است انتظار داشته باشید چیزهایی مانند پردازش محصولات کشاورزی، سیستم های کنترل سیلاب و ارزیابی تاثیرات محیطی را مطالعه کنید.

دانش آموزان ممکن است با گسترش توانایی خود برای مدیریت انواع سیستم های مربوط به کشاورزی، اجرای و نگهداری گیاهان پردازش و مهندسی جنبه های متعدد مربوط به کشاورزی بهره مند شوند. تمام مهارت هایی که از یک کارشناسی ارشد در مهندسی کشاورزی به دست می آید می تواند به انواع فرصت های شغلی منجر شود.

در حالی که هزینه های هر مدرک می تواند از برنامه به برنامه متفاوت باشد، عوامل مانند محل تحصیل و اینکه آیا آموزش آنلاین می تواند تاثیر زیادی بر هزینه ها داشته باشد. بهتر است به دقت بررسی هزینه هر مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی قبل از ارتکاب.

افرادی که کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی را بدست می آورند ممکن است گزینه های حرفه ای مختلفی داشته باشند. در حالی که بعضی از آنها ممکن است به عنوان مهندسین توسط شرکت های مهندسی خصوصی کار کنند، بعضی دیگر ممکن است تصمیم بگیرند که به عنوان مشاور شخصی کار کنند. کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی ممکن است منجر به کار برای دولت شود. بعضی از مهندسان کشاورزی به عنوان محققان یا مدیران در علوم کاربردی، تولید و فروش کار می کنند. دیگران کنترل برخی از جنبه های خاص تولید کشاورزی مانند نظارت بر آبیاری و یا طرح های پساب لبنی را انجام می دهند.

این که آیا شما یک موسسه سنتی آجر و ملات یا یک برنامه آنلاین را انتخاب می کنید، گزینه های زیادی برای پیگیری کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی وجود دارد.برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

5نتایج درمهندسی کشاورزی Filter

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کشاورزی

Szent István University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها سپتامبر 2020 مجارستان گودلی

هدف از کارشناسی ارشد برنامه، آموزش مهندسان کشاورزی آینده، که قادر به اعمال دانش کشاورزی و منابع طبیعی علوم، علوم فنی، علوم اجتماعی و اقتصادی در عرصه های گوناگون از کشاورزی مدرن است.

کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی

University of Georgia - College of Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 آمریکا آتن

MS در مهندسی کشاورزی به سمت اجرای راه حل های مهندسی برای مشکلات تغذیه، فیبر و تولید مواد غذایی و / یا مشکلات پردازش بعدی کار می پردازد. مشکلات مربوط به این درجه معمولا در مقیاس یا بیشتر از مقیاس میدان هستند با این حال، رویکرد راه حل اغلب در سطح مقیاس پایه ای آغاز می شود.

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت آب کشاورزی

University Of Debrecen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها فوریه 2020 مجارستان دبرن

هدف از آموزش این است که آموزش مهندسین مدیریت آب کشاورزی که قادر به استفاده از مهندسی خلاق در زمینه مدیریت یکپارچه آب یکپارچه در حوزه مدیریت آب کشاورزی با دانش کسب شده در مدرک کارشناسی ارشد باشند.

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت زیست محیطی کشاورزی

University Of Debrecen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها فوریه 2020 مجارستان دبرن

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت زیست محیطی کشاورزی طراحی شده است تا دانش خود را در زمینه کارشناسی و توسعه آن از طریق کاربرد و تحقیق بهبود بخشد.

استاد مهندسی علوم زیستی: مهندسی زراعت و اكوسيستم (لووان)

KU Leuven: Faculty of Bioscience Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 بلژیک لوون + {تعداد} بیشتر

مهندسی کشاورزی و اکوسیستم در مورد تضمین رفاه و رفاه نسل فعلی و آینده در هر دو جهان شمال و جنوب جهانی است. کشاورزی و اکوسیستم ها طیف وسیعی از کالاها و خدمات ضروری مانند غذا، آب، انرژی و تنوع زیستی را ارائه می دهند. با این حال، زمینه های معاصر رشد جمعیت، شهرنشینی سریع، جهانی سازی اقتصادی، تغییرات آب و هوایی، جنگل زدایی، آلودگی خاک و تخریب، تهدیدات آینده به میزان کافی و کیفیت این کالاها و خدمات را به چالش می کشد.