Filter
کارشناسی های ارشد علوم
فیلیپین نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید تحصیلات کارشناسی ارشد در فیلیپین را مطالعات فن آوری 2019/2020‏

MSc یا کارشناسی ارشد یک درجه دانشگاهی است که به افرادی اعطا می شود که به شکل عملی مجموعه ای از موضوعات درسی از پیش تععین شده را در غالب یک رشته علم بنیان تکمیل می نمایند. MSc اغلب فرصت های شغلی و درآمد های بالقوه را تسهیل می نماید.

اگرچه فناوری ممکن است یکی از پیشرفت های دوران معاصر قلمداد شود، لیکن انسان ها از همان زمانی که تبدیل منابع طبیعی به ابزارالات را آغاز نمودند، فناوری را به کار گرفتند. به عنوان مثال، شناخت آتش و استفاده از آن در پخت و پز طی دوران ماقبل تاریخ را می توان یکی از جنبه های فناوری برشمرد.

بسیاری از عشق مردم خوب فیلیپین و شیوه زندگی خود را. تحصیل در اینجا نیز می تواند کمک به شما در یادگیری mingling با فرهنگ مردم به عنوان دوره دانشگاه خود را به شما انجام در دانشگاه محلی کالج، دانشگاه ایالتی و کالج و یا دانشگاه فیلیپین. فیلیپین بزرگترین کشور سوم انگلیسی زبان در جهان است که اوضاع برای دانشجویان بین المللی را آسان تر خواهد ساخت است.

‏ برترین های برنامه های MSc در فیلیپین 2019/2020‏ مطالعات فن آوری

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات فن آوری, فیلیپین

Asian Institute of Management

یک برنامه چهار ساله، 14 ماهه تمام وقت که شامل 10 مدرک علمی داده ها و 15 مدرک کسب و کار و یا مدرک مدیریتی است، که شامل 2 برنامه آماده و یک پروژه سنگی است که دانشجویان برای ... [+]

Asian Institute of Management (AIM)

Asian Institute of Management (AIM) پیشگام آسیا در آموزش مدیریت و مدرسه فارغ التحصیل بین المللی است که چشم انداز الهام بخش و حمایت از یک رویکرد منحصر به فرد آسیایی به مدیریت کسب و کار و اجتماعی است که به تاثیرات اجتماعی و مالی تصمیمات و اقدامات آن احترام می گذارد.

AIM اولین مدرسه ای در آسیای جنوب شرقی برای دریافت اعتبار نامه از انجمن های آمریکایی به مدارس تجاری پیشرفته (AACSB) است که در سطح جهانی به عنوان بالاترین استانداردهای جهان شناخته شده اند.... [-]

فیلیپین ماکاتی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
14 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی