TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} MScs 5‏ برترین

سود کارشناسی ارشد بهبود که معمولا حدود سه تا چهار سال تحصیل را فراتر برنامه کارشناسی برای رسیدن به. اگر چه درآمد کارشناسی ارشد می کند کار بیشتر، به دنبال این درجه می تواند به فرصت های شغلی بیشتری منجر شود، و همچنین فرصتی برای پیدا کردن شغلی با پرداخت بهتر است.

کارشناسی ارشد در مطالعات اسب چیست؟ دانش آموزان در این برنامه علمی پیشرفته معمولا یاد بگیرند که چگونه به کار با اسب در موقعیت های مختلف و چگونه به درخواست دانش و پژوهش خود را برای بهبود مراقبت، درمان، و آموزش اسب. موضوعات البته ممکن است در برنامه کارشناسی ارشد شامل مدیریت اسب تاسیسات، ژنتیک اسب و پرورش، تغذیه مناسب اسب و ورزش، مربیگری رقابتی، مدیریت صنعت اسب، و سیستم تولید مثل اسب.

افرادی که کسب یک کارشناسی ارشد دست آوردن مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان در بازار کار تهاجمی.فارغ التحصیلان همچنین مهارت های خود را در ارتباط، سازمان، و تفکر تحلیلی، همه از آن می توانید در حرفه آنها مفید، و همچنین زندگی شخصی خود را بهبود بخشد.

از آنجا که هزینه درآمد کارشناسی ارشد می تواند بسته به هر مدرسه و برنامه های آن متفاوت است، دانش آموزان توصیه برای تماس با مدرسه مورد نظر خود را برای دریافت اطلاعات در مورد نرخ شهریه جاری است. دانش آموزان همچنین باید گزینه های کمک های مالی تحقیق برای کمک به کاهش بار اقتصادی خود.

دانش آموزانی که با یک کارشناسی ارشد در مطالعات اسب فارغ التحصیل می توانید انتخاب کنید به کار در مربیگری، دام داری، دانشگاهیان، و یا سازمان های دولتی به عنوان مربیان حیوانات، آموزش اسب سواری برای برنامه های خصوصی و عمومی، تکنسین آزمایشگاه برای دفاتر دامپزشکی و آزمایشگاه تحقیقات پزشکی و توانبخشی متخصصان برای اسب ها زخمی شدند. بسیاری از را انتخاب کنید به کار در تحقیق و توسعه برای شرکت های خوراک تغذیه ای است.

اگر شما عاشق کار با اسب، درآمد کارشناسی ارشد در مطالعات اسب ممکن است مناسب برای شما. برای شروع برنامه خود را امروز، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

5نتایج درمطالعات اسب Filter

کارشناسی ارشد در علوم اسب سواری

Myerscough College
پردیس دانشگاهی 1 سال آگوست 2020 بریتانیا لنكشير

MSc Equine Science یک درک سیستماتیک و آگاهی انتقادی از مسائل جاری در خط مقدم علم سوارکاری را توسعه می دهد. پیشرفت درک دانش آموزان از تکنیک های کاربردی برای تحقیق و بورس تحصیلی در علوم سوارکاری، البته برنامه اصلی دانش را برای حل مسائل پیچیده ترغیب می کند.

استادان با پژوهش در اسب (علم و مدیریت)

Royal Agricultural University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 - 24 ماهها آگوست 2020 بریتانیا Cirencester

توسعه مهارت های تحقیقاتی خود را به عنوان بخشی از یک تیم بررسی چالش های کلیدی رو به کشاورزی، مدیریت زمین و یا صنعتی اسب. علاوه بر این، شما همچنین ممکن است این اجلاس حضور تدریس کلاس به روز رسانی دانش و درک خود را در رشته های مربوط به مطالعه خود و برای پیشبرد مهارت های نقد خود را.

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) رفتار اسب، عملکرد و درجه آموزش را - تمام وقت

Sparsholt College Hampshire
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات بریتانیا اسپارسولت

البته درجه این کارشناسی ارشد طراحی شده است برای توسعه بیشتر مهارت های مربوط به اسب سواری دانشگاهی و دانش از فارغ التحصیلان، با تمرکز بر حوزه رفتار مربوط به اسب سواری، عملکرد و آموزش. دانش آموزان انتظار می رود که علاقه موجود در زمینه های کلیدی از تعاملات علم رفتار و اسب سوار اسب، به طور خاص تاثیر خود را بر عملکرد مربوط به اسب سواری. دانش آموزان بالقوه ممکن است از یک پس زمینه با پزشک در آمده ...

کارشناسی ارشد علوم اسب

Hartpury College, University of West England
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 سال آگوست 2020 بریتانیا گلوستر + {تعداد} بیشتر

تحصیلات تکمیلی در علوم اسب در Hartpury می تواند از شروع فرصت های زیادی هیجان انگیز است. برنامه های ماژول های تدریس تحویل از طریق مطالعه آخر هفته شامل

علم Equine (MSc، Pg Dip، Pg Cert، Pg Prof Dev - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 2 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

این برنامه شامل یک رویکرد عمیق علمی برای مدیریت سلامت و رفاه، تولید مثل، رفتار، تغذیه، و ورزش برای اسب است. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه عملا یک رویکرد علمی برای به دست آوردن سلامت، رفاه و عملکرد اسب استفاده شود.