$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2023‏ آمریکا دارتموث ایالات متحده آمریکا در {موضوع} برنامه های MSc آموزش از راه دور

کارشناسی ارشد مخفف کارشناسی ارشد. این یک کارشناسی ارشد 'ها آموزشی کارشناسی ارشد توسط دانشگاه در تعداد گسترده ای از سازمان ملل داده شده است. درجه است به طور معمول برای در علوم و گاهی اوقات در علوم اجتماعی مورد مطالعه قرا… اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد مخفف کارشناسی ارشد. این یک کارشناسی ارشد 'ها آموزشی کارشناسی ارشد توسط دانشگاه در تعداد گسترده ای از سازمان ملل داده شده است. درجه است به طور معمول برای در علوم و گاهی اوقات در علوم اجتماعی مورد مطالعه قرار.

امور مالی رشته ای است که در ارتباط با مدیریت پول است و امور مالی عمومی، شرکتی و شخصی را در بر می گیرد. اگرچه این رشته در حوزه سرمایه گذاری بانکی به طور معمول با مدیریت دارایی ها و بدهی ها سروکار دارد، لیکن حوزه های تخصصی دیگری مانند حسابدازی و برنامه ریزی بازنشستگی را نیز شامل می شود.

در حالی که دوره های آموزش از راه دور داشته تاریخ به دلیل است که باید رعایت شود این است که، یک معامله افسانه انطباق به عنوان زمانی که شما می توانید انجام تکالیف هنگام مطالعه در فاصله وجود دارد. با گزینه آنلاین، شما می توانید گروه بحث به عنوان مورد نیاز به بازگشت به کار و سپس در صورت نیاز بعد از کار ملحق خارج شوید. دوره های آموزش از راه دور را می توان در هر صورت گرفته شما دسترسی به اینترنت داشته باشد. شما می توانید حتی کلاس های کامل از سالن به اینترنت در هر هتل در سراسر جهان اگر شما نیاز به یک تعطیلات.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

شمالی دارتموث در ماساچوست، ایالات متحده واقع شده است. این شهر است برای امکانات آموزش عالی شناخته شده آن را به عنوان خانه از چند دانشگاه بسیار رتبه است. همراه با زمینه های دیگر شهر را فراهم می کند امکانات تحقیق و توسعه در زمینه نساجی.

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در ایالات متحده آمریکا
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
University Of Massachusetts Dartmouth
دارتموث, آمریکا

برنامه کارشناسی ارشد علوم بازرگانی چارلتون (MSF) آموزش پیشرفته و مقرون به صرفه ای را در زمینه امور مالی برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی مالی، تجاری یا غیر تجاری هستند، ارائه ... +

برنامه کارشناسی ارشد علوم بازرگانی چارلتون (MSF) آموزش پیشرفته و مقرون به صرفه ای را در زمینه امور مالی برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی مالی، تجاری یا غیر تجاری هستند، ارائه می دهد. برنامه MSF یک برنامه با کیفیت بالا و جامع است که برای آماده سازی دانش آموزان برای رقابت، آماده بودن به بازار و موفقیت در یک محیط جهانی به سرعت در حال تغییر طراحی شده است. MSF یک برنامه 10 دوره ای و 30 اعتباری است. دانش آموزان آماده خواهند بود تا مدارک معتبر ملی و جهانی را دنبال کنند، از جمله تعیین تحلیلگر مالی خبره (CFA). برنامه ما موضوعات اصلی امتحانات CFA را پوشش می دهد، بنابراین فارغ التحصیلان پایه قوی ای خواهند داشت که از آن در حین تکمیل امتحانات مورد نیاز استفاده کنند. دانش آموزان می توانند بین امور مالی عمومی یا تمرکز مالی کمی مورد تایید STEM برای مدرک خود انتخاب کنند. تمرکز مالی کمی تمرکز مالی کمی دارای تمرکز ریاضی و بازار سرمایه است که برای دانشجویان علاقه مند به تجزیه و تحلیل مالی کمی، مدیریت ریسک، مدیریت سرمایه گذاری و مشاغل فناوری مالی جذاب خواهد بود. تمرکز مالی کمی در STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) تعیین شده است که به دانشجویان دارای VISA یک OPT طولانی مدت پس از اتمام مدرک ارائه می دهد. مزایای UMassD CCB دارای اعتبار AACSB، استاندارد بین المللی طلا است. تنها 10 درصد از مدارس کسب و کار دارای تمام برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند که توسط AACSB معتبر هستند. دانش آموزان درک سطح بالایی از امور مالی شرکت، سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، امور مالی بین المللی، از جمله موضوعات دیگر به دست می آورند تا آنها را برای مشاغل در زمینه های مختلف مالی آماده کنند. دانش آموزان برای CFA و سایر گواهی های مالی آماده می شوند. داشتن هر دو مدرک MSF و تعیین CFA دانشجویان را از رقابت در صنعت مالی متمایز می کند. دوره ها توسط دانشمندان و متخصصان برجسته در این زمینه تدریس می شود. دانش آموزان تجربه کلاس درس و فرصت های شغلی عالی در امور مالی به دست می آورند. برنامه درسی ساعت 30 واحدی را می توان در یک سال تقویمی به صورت تمام وقت تکمیل کرد. برنامه ها برای رفع نیازهای دانش آموزان، با گزینه هایی برای کلاس های آنلاین، ترکیبی و حضوری، انعطاف پذیر هستند. همه برنامه ها دارای ارزش و کیفیت بالا هستند. یک برنامه صدور گواهینامه بلومبرگ قبل از فارغ التحصیلی ارائه می شود. کارمندان دارای گواهی بلومبرگ مزیتی برای کارفرما ایجاد می کنند و کارمندان بالقوه را در میان رقابت های واجد شرایط مشابه کاندید می کنند. دانش آموزان می توانند بین امور مالی عمومی یا تمرکز مالی کمی برای مدرک خود انتخاب کنند. تمرکز مالی کمی در STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) تعیین شده است که به دانشجویان دارای VISA یک OPT طولانی مدت پس از اتمام مدرک ارائه می دهد. -
کارشناسی ارشد(MSc)
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین