$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2022‏ در {موضوع} برنامه های کارشناسی ارشد علوم ‏

برای بسیاری از افراد فارغ التحصیل شدن با مدرک لیسانس برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای کافی نیست. کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع یا رقابت برای کارهای سطح بالا هستند، اغلب تصمیم به پیگیری کارشناسی ا… اطلاعات بیشتر

برای بسیاری از افراد فارغ التحصیل شدن با مدرک لیسانس برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای کافی نیست. کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع یا رقابت برای کارهای سطح بالا هستند، اغلب تصمیم به پیگیری کارشناسی ارشد علوم می کنند. با در نظر گرفتن حدود دو یا سه سال برای تکمیل، یک مدرک کارشناسی ارشد برای دانشجویان انگیزه جذاب است.

دانش آموزانی که علاقه مند به حرفه حقوقی هستند اغلب تعجب می کنند، چه کارشناسی ارشد در قانون کپی رایت است؟ مالکیت معنوی فوق العاده ارزشمند است. آنها نه تنها افراد زمان زیادی را صرف توسعه مفاهیم و محصول کار می کنند، بلکه انتظار دارند که از تلاش های خود زندگی کنند. کسانی که در حفاظت از مالکیت معنوی علاقه مند هستند اغلب مدرک کارشناسی ارشد حقوق کپی رایت را دنبال می کنند. شرکت کنندگان برنامه معمولا کلاس های مربوط به تحقیق و نوشتن حقوقی، قوانین مالکیت معنوی، ارتباطات و قوانین تجارت را می گیرند. دانش آموزان معمولا در کلاس های اصلی ثبت نام می کنند و انتخاب های خاصی را انتخاب می کنند. آنها ممکن است یک مقاله قبل از فارغ التحصیلی را نیز بنویسند.

به طور كلي، كساني كه در مقطع كارشناسي ارشد علوم قانوني مشاركت دارند، ارتباطات، سازماندهي و مهارت هاي استدلال تحليلي را دريافت مي كنند. این توانایی ها اغلب به فارغ التحصیلان کمک می کند تا در حرفه حرفه ای قانونی یا در بخش کسب و کار موفق شوند.

هزینه برای کسب کارشناسی ارشد در قانون کپی رایت متفاوت است بر اساس آن موسسه که دانشجو تصمیم می گیرد که شرکت کند و سایر عوامل تعیین کننده. به همین ترتیب، دانشجویان اغلب هزینه تحصیل، هزینه ها و سایر هزینه ها را برای تهیه بودجه معنی دار می سنجند.

کسب حقوق مدرک علمی در قانون کپی رایت اغلب افراد را برای ورود به طیف وسیعی از حرفه های حرفه ای واجد شرایط می کند. اغلب فارغ التحصیلان به عنوان وکیل یا حقوق قانونی کار می کنند. البته، الزام قانونی برای انجام قانون، براساس صلاحیت متفاوت است. کسانی که انتخاب می کنند که در زمینه حقوقی کار نکنند، به طور معمول حرفه ای را در کسب و کار دنبال می کنند. مدیران بازاریابی، تهیه کنندگان و تهیه کنندگان محصولات اغلب دارای حقوق کپی رایت هستند. به طور مشابه، سردبیران، روزنامه نگاران و مدیران گردشگری نیز ممکن است یک برنامه کارشناسی ارشد حق تکثیر را تکمیل کنند.

دانش آموزان ممکن است در یک موسسه معتبر، کارشناسی ارشد حقوق کپی رایت را دنبال کنند. شرکت کنندگان ممکن است از پورتال های آنلاین برای کسب مدرک کارشناسی خود بهره مند شوند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Hanken School of Economics
هلسینکی, فنلاند

قانون مالکیت معنوی (IPL) ترکیبی منحصر به فرد از مطالعات حقوقی و تجاری است. این تخصص به شما در هر دو زمینه و همچنین درک استثنایی از بازارهای امروز و دنیای مالکیت معنوی ، یک مها ... +

قانون مالکیت معنوی (IPL) ترکیبی منحصر به فرد از مطالعات حقوقی و تجاری است. این تخصص به شما در هر دو زمینه و همچنین درک استثنایی از بازارهای امروز و دنیای مالکیت معنوی ، یک مهارت عالی را به شما می دهد. این تخصص با همکاری نزدیک با تجارت و صنعت انجام می شود و تضمین می کند این کشور در صدر تحولات قانون IP قرار دارد. -
کارشناسی ارشد(MSc)
تمام وقت
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی