Filter
کارشناسی های ارشد علوم
اتریش نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید تحصیلات کارشناسی ارشد در اتریش را فناوری اطلاعات 2019/2020‏

کارشناسی ارشد مخفف کارشناسی ارشد. این یک کارشناسی ارشد 'ها آموزشی کارشناسی ارشد توسط دانشگاه در تعداد گسترده ای از سازمان ملل داده شده است. درجه است به طور معمول برای در علوم و گاهی اوقات در علوم اجتماعی مورد مطالعه قرار.

رشته تحصیلی فناوری اطلاعات بر ایجاد، ذخیره سازی، ارسال، پردازش و بازیابی اطلاعات الکترونیکی متمرکز است. تحصیل در این رشته به دانشجویان در خصوص انواع مختلف برنامه های کاربری و نیز مهارت هایی مانند برنامه نویسی آموزش می دهد.

اگر شما به فکر گسترش آموزش و پرورش خود را در یک موسسه، که در آن برتری آکادمیک است به رعایت سپس اتریش ارائه می دهد بهترین مقصد. این موسسات هستند تحقیقات بر اساس بنابراین امکان دانش آموزان برای دریافت ایده های در مورد نحوه حل مشکلات زندگی واقعی.

‏ برترین های کارشناسی های ارشد علوم (MScs) در اتریش 2019/2020‏ فناوری اطلاعات

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درفناوری اطلاعات, اتریش

Graz University of Technology (TU Graz)

دانشجویان دوره کارشناسی ارشد مهندسی اطلاعات و کامپیوتر می آموزند که چگونه این پدیده را اداره کند و به ضرورت مستقل و دائما دانش خود را به روز نگه دارد. به همین علت، برنامه ... [+]

فن آوری های اطلاعاتی و مهندسی برق همچنان به سرعت در حال توسعه هستند و تأثیر مهمی در زندگی روزمره و کسب و کار دارند. در برنامه کارشناسی ارشد برنامه اطلاعات و مهندسی کامپیوتر در انگلستان در TU Graz تدریس می شود، شما با دانشمندان و تیم های مشهور بین المللی از صنعت و تحقیقات در زمینه فناوری های آینده کار می کنید.

TU Graz" src="//www.masterstudies.com/element_db/87/8776_ice.jpg" alt="Photocredit: Lunghammer – TU Graz" />

محتواشما در نظریه های اصلی، اصول و روش پردازش اطلاعات، فناوری اطلاعات و مهندسی برق مطالعه می کنید.با حمایت یک مربی، شما در دو زمینه تخصص می کنید.شما در پروژه های با دانش آموزان دیگر و تیم های صنعت و پژوهش های بین المللی کار می کنید.شما یاد می گیرید که چگونه نتایج پروژه را در گزارش ها و سخنرانی ها به روش علمی درست کنید.شما یاد می گیرید چگونه به سرعت توسعه فناوری اطلاعات و مهندسی برق و نحوه به روز رسانی دانش خود را به طور مستقل انجام دهید.شما فرصتی برای تکمیل دوره تحصیلی در خارج از کشور دارید، که مکمل ایده آل برای برنامه تحصیلی شما است.هشت میدان در دسترس هستند برای انتخاب ازسیستم های ایمن و درستچشم انداز کامپیوتر و گرافیکروباتیک و هوش محاسباتیپردازش سیگنال و ارتباطات انسانیارتباطات و رایانه موبایلجاسازی شده و سیستم های خودروسیستم های اندازه گیری و کنترلمیکروالکترونیک و طراحی IC... [-]
اتریش Graz
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی