TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} درجه های MSc 8‏ بهترین

افرادی که لذت بردن از کار کردن با گیاهان و محصولات کشاورزی و که امیدوارم به کشف راه های جدید برای تغذیه جمعیت جهان در حال رشد ممکن است علاقه مند به کسب درآمد کارشناسی ارشد در علوم گیاهی.

بنابراین شما ممکن است تعجب، چه کارشناسی ارشد در علوم گیاهی است؟ این درجه پیشرفته مطالعه اصلاح نباتات و ژنتیک را پوشش می دهد. این برنامه شامل جنبه های بیوشیمی، بیوتکنولوژی و زیست شناسی مولکولی و چگونه آنها را به رشد و توسعه کشاورزی و محصولات مربوط. با استفاده از این آموزش و پرورش، دانش آموزان می توانند کار را برای کمک به آفات و علف های هرز کنترل، بهبود سلامت محصول و رشد، و حتی تحقیق محصولات کشاورزی در جستجوی روش سوخت جایگزین.

سود کارشناسی ارشد در علوم گیاهی می تواند برای فارغ التحصیلان مفید به عنوان آنها می تواند کمک به حفظ تامین مواد غذایی کشور از طریق توسعه راه های جدید و نوآورانه تولید محصولات کشاورزی در حالی که همچنین مطالعه ارزش غذایی و برداشت امن دانه، محصولات زراعی و گیاهان.

هزینه به کسب مدرک کارشناسی ارشد در علوم گیاهی می تواند بسته به نهاد آموزش و دوره های خود را ارائه متفاوت است. دانش آموزان علاقه مند باید به طور مستقیم یک دانشگاه تماس برای پیدا کردن هزینه های کمک درسی خاص خود را دارند و هزینه.

با مدرک کارشناسی ارشد در علوم گیاهی، فارغ التحصیلان می توانند به کار در محیط های مختلف پیدا کنید. بسیاری از دانش آموزان کار در آزمایشگاه، دانشگاه ها و باغداری، و یا با سازمان های محیط زیست. همچنین بسیاری از سازمان های دولتی که نیاز به درجه علوم گیاهی پیشرفته برای مشاغل خاص، مانند خدمات جنگلداری، USDA، باغ گیاه شناسی و یا حتی سپاه صلح وجود دارد. دانش آموختگان همچنین می توانید آموزش اشتغال پیدا، تحقیق، و یا مدیریت جنگل ها و دیگر منابع طبیعی است.

به دنبال یک استاد علوم در علوم گیاهی می تواند فرصت های شغلی بهتر در محیط کار مبتکر تضمین می کند.بسیاری از مدارس نیز ارائه دوره های آنلاین تا دانش آموزان می توانند کلاس های که برنامه پر مشغله خود را جا حتی اگر یک کالج وجود ندارد در این نزدیکی هست را. اگر شما می خواهم در درجه های پیشرفته علوم گیاهی خود را آغاز، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

8نتایج درعلوم گیاهی Filter

کارشناسی ارشد در تنوع زیستی

University of Edinburgh - School of Biological Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ + {تعداد} بیشتر

تغییر جمعیت و تقاضای رو به رشد برای غذا، سوخت و پایداری کشاورزی و محیط زیست از جمله چالش های کلیدی امروز است.

کارشناسی ارشد علوم گیاهی اعمال

University of Greenwich
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 3 سال ها آگوست 2020 بریتانیا روچستر لندن + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در علوم گیاه

Norwegian University of Life Sciences NMBU
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 نروژ مانند

آیا شما علاقه مند به کشاورزی و باغبانی، کشاورزی زیست محیطی یا زیست شناسی گیاهی و تاثیر آب و هوا و محیط زیست بر رشد و کیفیت هستید؟ جنبه های بهداشتی گل و غذا اگر بله، این برنامه برای شماست!

کارشناسی ارشد زیست شناسی، علوم گیاهی

Lund University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد لوند

اگر شما علاقه مند به زیست شناسی گیاه، تکامل و تنوع زیستی هستید، این برنامه استاد برای شما است. شما می توانید دانش و درک خود را از نحوه عملکرد گیاهان در سطوح مختلف یک سازمان از سطح مولکولی تا سطح زیست محیطی بدست آورید.

کارشناسی ارشد علوم گیاهان یکپارچه

University of Helsinki
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات فنلاند هلسینکی

زندگی روی زمین به انرژی خورشیدی که توسط گیاهان ضبط می شود بستگی دارد - آنها پایه اکثر شبکه های مواد غذایی هستند و عملکرد همه اکوسیستم های اصلی را تحت تأثیر قرار می دهند. گیاهان اکسیژن موجود در بدن را آزاد می کنند. آنها انرژی خورشیدی را به انرژی شیمیایی تبدیل می کنند و برای بسیاری از صنایع مواد غذایی ، الیاف ، منابع انرژی تجدید پذیر و مواد اولیه را در اختیار ما قرار می دهند. گیاهان این فرایندها را به صورت جداگانه انجام نمی دهند. آنها با موجودات دیگر و محیط جسمی و شیمیایی ارتباط برقرار می کنند ، با شرایطشان ارتباط برقرار می کنند و به طور فعال تنظیم می شوند. آنها چگونه این کارها را انجام می دهند و چگونه می توانیم از درک آنها سود ببریم؟ وقتی فارغ التحصیل برنامه کارشناسی ارشد علوم گیاهی یکپارچه در University of Helsinki هستید ، پاسخ این سؤالات بزرگ و سایر موارد را خواهید داشت.

کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی گیاهی

Ghent University - Faculty of Sciences
پردیس دانشگاهی 1 سال سپتامبر 2020 بلژیک گنت

تقاضای جهانی برای محصولات مشتق شده از قبیل غذا و غذا به طرز چشمگیری افزایش می یابد، که نشان می دهد که قیمت دوچرخه بیشتر کالاها بیشتر شده است. چگونه می توانیم با این تقاضای رو به رشد برای غذا، خوراک و انرژی زیستی روبرو شویم؟ چگونه می توانیم با این واقعیت روبرو شویم که ما باید در زمین های کمتر زراعی، تحت شرایط محیط زیستی چالشبرانگیز، غذای بیشتری تولید کنیم؟ این فقط چند سوال است که توسط بیوتکنولوژی گیاه مدرن حل می شود.

کارشناسی ارشد مديريت جنگلداری و منابع طبيعی مديترانه (MEDfOR)

University of Lisbon
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات پرتغال لیسبون ایتالیا Viterbo پادوا اسپانیا Lleida پالنسیا بوقلمون ترابزون پورتو + {تعداد} بیشتر

MEDfOR یک برنامه استادانه بین المللی در زمینه جنگلداری است. این یک کنسرسیوم از 7 دانشگاه است که همه در حوزه دریای مدیترانه قرار دارد.

کارشناس ارشد بیوتکنولوژی گیاهی

University of Illinois at Urbana-Champaign
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها آگوست 2020 آمریکا شامپاین

خود را با مدرکی در بیوتکنولوژی گیاهی وارد بخش بیوتکنولوژی کنید. در حالی که شما مدرک کارشناسی ارشد غیر پایان نامه خود را فقط در 18 ماه گذرانده اید ، از فضای متهم اکتشافات علمی که برای آن دانشگاه ایلینویز به رسمیت شناخته شده است ، لذت ببرید. در کنار رشته های مرتبط با بیوتکنولوژی ، شما می آموزید که چگونه فرایند تجاری سازی کار می کند. این برنامه فرصت هایی را برای کمک به شما در ارتباط با شرکای صنعت فراهم می کند و به شما کمک می کند تا در مورد مسیرها و نیازهای شرکتهای بیوتکنولوژی اطلاعاتی کسب کنید.