Filter
کارشناسی های ارشد علوم
بلژیک نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید درجه های کارشناسی ارشد علوم در بلژیک را علوم مولکولی 2019/2020‏

کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد به طور معمول در زمینه های علوم و علوم اجتماعی است. کارشناسی ارشد ممکن است دوره بر اساس، مبتنی بر تحقیق، یا ترکیبی از این دو.

اساس مولکولی بیماری یکی از کانون های اصلی علوم مولکولی است. یکی از اهداف این زمینه است برای به دست آوردن دانش از طریق ساختمان مهارت و پژوهش برای یادگیری جزئیات در مورد سطح مولکولی بیماری.

بلژیک به عنوان قلب اروپا و توپی را برای شبکه های بین المللی شناخته شده است. به عنوان دانشجویان بین المللی در بلژیک شما توسط یک جامعه چند فرهنگی احاطه شده است.

‏ برترین های درجه های کارشناسی ارشد علوم در بلژیک 2019/2020‏ علوم مولکولی

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درعلوم مولکولی, بلژیک

Vrije Universiteit Brussel

هدف این برنامه تقویت و به روز رسانی مهارت های نظری و عملی دانشمندان جوان از کشورهای در حال توسعه است که در حال حاضر در مراقبت های بهداشتی و یا حیوانی انسان و یا تحقیقات ک ... [+]

شرح برنامه

این استاد یک برنامه بین المللی در زیست شناسی مولکولی (IPMB) است که به طور مشترک توسط Vrije Universiteit Brussel ، Katholieke Universiteit Leuven و دانشگاه Antwerpen سازمان یافته است و توسط شورای بین المللی دانشکده Flemish (VLIR-UOS) به عنوان یکی از دوره های بین المللی برنامه ها. اگر چه در ابتدا برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان کشورهای در حال توسعه طراحی شده است، این برنامه فرصتی عالی برای کسانی که به دنبال تغییر جهت برای ورود به دنیای شگفت انگیز از زیست شناسی مولکولی است، ارائه می دهد. همچنین دانشجویان در برنامه های تبادلی که از یک یا دو ترم تحصیلی در دانشگاه های سازمان یافته بازدید می کنند، بیشتر به کلاس ها می آیند و مهارت های آزمایشگاهی را به دست می آورند. هدف این برنامه تقویت و به روز رسانی مهارت های نظری و عملی دانشمندان جوان از کشورهای در حال توسعه است که در حال حاضر در مراقبت های بهداشتی و یا حیوانی انسان و یا تحقیقات کشاورزی دخیل هستند. هدف از این برنامه صرفا انتقال تکنولوژی نیست، بلکه آموزش دادن شرکت کنندگان برای به دست آوردن توانایی برای مقابله با طیف گسترده ای از مشکلات و چالش های علمی است و آنها را با ابزار فکری مورد نیاز برای توسعه یک رویکرد بیولوژیکی مولکولی برای مقابله با مشکلات کشورشان روبرو است... [-]

بلژیک بروکسل
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی