TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} MScs 3‏ عالیرتبه

کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد، یکی از محبوب ترین گزینه های جهان برای مطالعه تکمیلی است. این برنامه ها به طور کلی یک یا دو سال طول بکشد و دانش آموزان برای کار حرفه ای آماده کمک کند. بسیاری از دانش آموزان انتخاب به کسب درجه خود را در زمینه های تخصصی، مانند مولکولی زیست شناسی و علوم زندگی.

پس چه کارشناسی ارشد در مولکولی علوم زندگی است؟ این دوره از مطالعه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن درک عمیق تر از فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی که در داخل سلول رخ می دهد. کلاس های ارائه شده در این زمینه ممکن است بیوفیزیک، شیمی محاسباتی، photoscience مولکولی، شیمی نظری، زیست شناسی سلولی، بیوشیمی، پزشکی، و حتی فناوری نانو باشد. کلاس ممکن است به صورت آنلاین و یا در فرد ارائه شده، و برخی از برنامه های حتی شامل کارآموزی.

مزایای به درآمد یکی از این مدارک تحصیلی چیست؟ یکی از بزرگترین این است که دانش آموزان قادر خواهند بود برای به دست آوردن یک لبه در بازار کار به طور فزاینده دشوار است.از همه مهمتر، با این حال، آنها را بیشتر در مورد زیست شناسی و شیمی یادگیری، ارائه آنها را با اطلاعات ارزشمند به عنوان آنها با حرفه خود جلو حرکت کند. به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد نیز می تواند در بهبود تجربه کاری، مهارت های تفکر انتقادی، و عادات پژوهش کمک کند.

هزینه کارشناسی ارشد در مولکولی علوم زندگی بستگی به عوامل بسیاری، از جمله همه چیز را از انتخاب فردی دانش آموز، به کشوری که در آن نهاد قرار گرفته است. این مهم است که دانش آموزان علاقه مند در مورد موسسه خود برای اطمینان از مناسب تا آنجا که آنها می توانند یاد بگیرند.

بسیاری از مشاغل مختلف به کسانی که با کارشناسی ارشد در مولکولی علوم زندگی باز است. یکی از بارز ترین در زمینه پزشکی است، به عنوان یک مدرک زیست شناسی باز می شود تا مسیر تبدیل شدن به یک دکتر، پرستار، و یا پزشک دیگر. زیست شناسان مولکولی نیز می تواند دنبال شغل در اپیدمیولوژی، مهندسی پزشکی، داروشناسی، و علوم و صنایع غذایی.البته، دانش آموزان نیز می توانید انتخاب کنید برای تبدیل شدن به محققان، ساخت اکتشافات جدید مربوط به رشته انتخابی خود.

اگر شما علاقه مند در کارشناسی ارشد در مولکولی علوم زندگی هستند، پس امروز آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

3نتایج درعلوم زیست مولکولی Filter

کارشناسی ارشد در تکنیک های مولکولی در علم زندگی

KTH Royal Institute of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 سوئد استکهلم

این برنامه دو ساله استاد برای دانشجویان حرفه ای تحقیقاتی در علوم زیست، با تمرکز ویژه بر تکنیک های مولکولی برای درمان بیماری ها و ابزار های تشخیصی، همراه با آموزش های قابل توجه در تجزیه و تحلیل داده ها (بیوانفورماتیک)، برنامه ریزی می کند. این برنامه یک همکاری منحصر به فرد بین موسسه کارولینسکا، موسسه فناوری KTH رویال و دانشگاه استکهلم در محیط آزمایشگاهی Science for Life استکهلم است.

استادیار علوم زیست شناسی - تخصص RNAES آنزیم علوم

Université de Lorraine
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2020 فرانسه نانسی

در این برنامه کارشناسی ارشد علوم انسانی، تخصص RNA ویژه آنزیم ها (RNAES) شامل دوره هایی است که در زبان انگلیسی نمایش داده می شود و به دانشجویان بین المللی باز می شود.

کارشناسی ارشد در علوم زندگی مولکولی

Radboud University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 هلند نیجومگن

DNA و پروتئین کدهای مخفی بدن انسان هستند. کد را رمزگشایی کنید و بینش های فرایندهای بدن را دریافت خواهید کرد. در Radboud University ما یک برنامه کارشناسی ارشد چند رشته ای در علوم زندگی مولکولی ارائه می دهیم.