TAHSILATEARSHAD.COM

‏ ببینید کارشناسی های ارشد علوم (MScs) در هلند را علوم زیست مولکولی 2019/2020‏

MSc یا کارشناسی ارشد علوم یک درجه علمی است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است و میزان مهارت و دانش فرد در یک حوزه یا رشته معین را نشان می دهد. بیشتر برنامه های MSc در حدود چهار سال به طول می انجامند تا تکمیل گردند، و پس از آن برخی از دانش آموختگان به نیروی کار می پیوندند درحالیکه برخی دیگر به تحصیلات خود ادامه می دهند.nbsp;&

در حال حاضر، تحقیقات مولکولی علوم زندگی است در مراحل بسیار هیجان انگیز از توسعه است. کارشناسی ارشد مولکولی علوم زندگی طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در علوم زندگی مولکولی، از تحقیق و دارویی پزشکی توسعه باز می شود.

مردم، زبان و فرهنگ هلند به عنوان "هلندی " نامیده می شود. یک کشور مدرن اروپایی امروز، هلند شخصیت بسیار بین المللی خود را حفظ و برای ذهنیت لیبرال شناخته شده است. هلند است بسیاری از دانشگاه ها. این کشور به تازگی عناوین خود را به سیستم کارشناسی / کارشناسی ارشد تبدیل شده است.دو نوع از دانشگاه وجود دارد: علمی (تمرکز بیشتر بر روی دانش نظری، با نام مستعار "Universiteit برای ") و یا علوم کاربردی (تمرکز بیشتر بر روی دانش و آگاهی عملی، با نام مستعار "Hogeschool ")

‏ برترین های کارشناسی های ارشد علوم در هلند 2019/2020‏ علوم زیست مولکولی

1نتایج درعلوم زیست مولکولی, هلند Filter

کارشناسی ارشد در علوم زندگی مولکولی

Radboud University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 هلند نیجومگن

DNA و پروتئین کدهای مخفی بدن انسان هستند. کد را رمزگشایی کنید و بینش های فرایندهای بدن را دریافت خواهید کرد. در Radboud University ما یک برنامه کارشناسی ارشد چند رشته ای در علوم زندگی مولکولی ارائه می دهیم.