Filter
کارشناسی های ارشد علوم
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} MScs 3‏ عالیرتبه

کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد، یکی از محبوب ترین گزینه های جهان برای مطالعه تکمیلی است. این برنامه ها به طور کلی یک یا دو سال طول بکشد و دانش آموزان برای کار حرفه ای آماده کمک کند. بسیاری از دانش آموزان انتخاب به کسب درجه خود را در زمینه های تخصصی، مانند مولکولی زیست شناسی و علوم زندگی.

پس چه کارشناسی ارشد در مولکولی علوم زندگی است؟ این دوره از مطالعه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن درک عمیق تر از فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی که در داخل سلول رخ می دهد. کلاس های ارائه شده در این زمینه ممکن است بیوفیزیک، شیمی محاسباتی، photoscience مولکولی، شیمی نظری، زیست شناسی سلولی، بیوشیمی، پزشکی، و حتی فناوری نانو باشد. کلاس ممکن است به صورت آنلاین و یا در فرد ارائه شده، و برخی از برنامه های حتی شامل کارآموزی.

مزایای به درآمد یکی از این مدارک تحصیلی چیست؟ یکی از بزرگترین این است که دانش آموزان قادر خواهند بود برای به دست آوردن یک لبه در بازار کار به طور فزاینده دشوار است.از همه مهمتر، با این حال، آنها را بیشتر در مورد زیست شناسی و شیمی یادگیری، ارائه آنها را با اطلاعات ارزشمند به عنوان آنها با حرفه خود جلو حرکت کند. به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد نیز می تواند در بهبود تجربه کاری، مهارت های تفکر انتقادی، و عادات پژوهش کمک کند.

هزینه کارشناسی ارشد در مولکولی علوم زندگی بستگی به عوامل بسیاری، از جمله همه چیز را از انتخاب فردی دانش آموز، به کشوری که در آن نهاد قرار گرفته است. این مهم است که دانش آموزان علاقه مند در مورد موسسه خود برای اطمینان از مناسب تا آنجا که آنها می توانند یاد بگیرند.

بسیاری از مشاغل مختلف به کسانی که با کارشناسی ارشد در مولکولی علوم زندگی باز است. یکی از بارز ترین در زمینه پزشکی است، به عنوان یک مدرک زیست شناسی باز می شود تا مسیر تبدیل شدن به یک دکتر، پرستار، و یا پزشک دیگر. زیست شناسان مولکولی نیز می تواند دنبال شغل در اپیدمیولوژی، مهندسی پزشکی، داروشناسی، و علوم و صنایع غذایی.البته، دانش آموزان نیز می توانید انتخاب کنید برای تبدیل شدن به محققان، ساخت اکتشافات جدید مربوط به رشته انتخابی خود.

اگر شما علاقه مند در کارشناسی ارشد در مولکولی علوم زندگی هستند، پس امروز آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

3نتایج درعلوم زیست مولکولی

KTH Royal Institute of Technology

این برنامه دو ساله استاد برای دانشجویان حرفه ای تحقیقاتی در علوم زیست، با تمرکز ویژه بر تکنیک های مولکولی برای درمان بیماری ها و ابزار های تشخیصی، همراه با آموزش های قابل ... [+]

این برنامه دو ساله استاد برای دانشجویان حرفه ای تحقیقاتی در علوم زیست، با تمرکز ویژه بر تکنیک های مولکولی برای درمان بیماری ها و ابزار های تشخیصی، همراه با آموزش های قابل توجه در تجزیه و تحلیل داده ها (بیوانفورماتیک)، برنامه ریزی می کند. این برنامه یک همکاری منحصر به فرد بین موسسه کارولینسکا، موسسه فناوری KTH رویال و دانشگاه استکهلم در محیط آزمایشگاهی Science for Life استکهلم است.

تکنیک های مولکولی در علوم زندگی در KTH ... [-]
سوئد استکهلم
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Lorraine

در این برنامه کارشناسی ارشد علوم انسانی، تخصص RNA ویژه آنزیم ها (RNAES) شامل دوره هایی است که در زبان انگلیسی نمایش داده می شود و به دانشجویان بین المللی باز می شود. ... [+]

ارائه

برنامه ریاضی و علوم انسانی (RNAES) برنامه ریاضی و علوم انسانی (RNAES) یک دوره آموزشی است که توسط یک تخصص قوی شناخته شده و ویژه در زمینه زیست شناسی مولکولی و سلولی RNA ها و آنزیمولوژی شناخته شده است.

RNAES به شدت بر تیم آموزشی متشکل از اعضای تیم ARN-RNP و گروه های مؤثر و مؤثر بر ساختارهای زیست شناسی UMR IMoPA UL-CNRS 7365، که از نظر بین المللی شناخته شده است، اما همچنین در سخنرانان خارجی، از دانشگاه های فرانسه یا خارجی است. دوره های کارشناسی ارشد دوم سال فقط به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]

فرانسه نانسی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Radboud University

DNA و پروتئین کدهای مخفی بدن انسان هستند. کد را رمزگشایی کنید و بینش های فرایندهای بدن را دریافت خواهید کرد. در Radboud University ما یک برنامه کارشناسی ارشد چند رشته ای ... [+]

روز باز

آیا می خواهید در مورد این برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به پردیس ما بروید و با دانشجویان و کارمندان فعلی دیدار کنید؟ برای روز آزاد استاد در تاریخ 16 نوامبر 2019 به ما بپیوندید !

بررسی اجمالی برنامهاین برنامه برای دانش آموزانی با سابقه در علوم زندگی مولکولی یا رشته های مرتبط طراحی شده استمهارت ها و مبانی نظری بیوشیمی را بدست آورید و از این دیدگاه ها در تحقیقات خود استفاده کنیداز شیمی برای درک و تعامل با سیستمهای مولکولی زندگی برای بررسی و اصلاح عملکردهای سلولی ، یافتن روشهای جدید تحویل دارو یا کشف فناوری تک سلولی استفاده کنیدچرا علوم زندگی مولکولی را در Radboud University ؟... [-]
هلند نیجومگن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی